Trwa ładowanie...

Twórcy serialu znaleźli następcę Paździocha. Będziecie zdziwieni

Niedawna śmierć Ryszarda Kotysa zasmuciła oddanych fanów serialu. Pomimo utraty kluczowego bohatera produkcja kontynuuje prace nad nowymi odcinkami "Świata według Kiepskich". W mieszkaniu Mariana Paździocha zamieszka nowy lokator.

Share
Ryszard Kotys wcielał się w postać Mariana Paździocha.
Ryszard Kotys wcielał się w postać Mariana Paździocha. Źródło: Materiały prasowe
d3ixjr9

W ostatnich miesiącach odeszli Dariusz Gnatowski i Ryszard Kotys, czyli serialowi Boczek i Paździoch ze "Świata według Kiepskich". Sitcom Polsatu emitowany od 1999 r. nadal cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Z początkiem roku ruszyły prace na planie kolejnego sezonu.

Fani serialu zastanawiali się, czy twórcy zrezygnują z postaci granych przez Kotysa i Gnatowskiego, czy też zastąpią ich innymi aktorami. Co do Boczka, sprawa nie jest jeszcze jasna. Twórcy zapowiadali, że nie szukają zastępstwa za Dariusza Gnatowskiego.

Oni odeszli w 2020 roku

Z kolei jak podaje "Super Express", zamiast Mariana Paździocha w mieszkaniu przy ulicy Ćwiartki 3 zamieszka jego nieślubny syn Janusz. Zagra go Sławomir Szczęśniak (na zdjęciu poniżej), który epizodycznie pojawiał się już w serialu.

d3ixjr9

Nowe odcinki "Świata według Kiepskich" prawdopodobnie już wiosną trafią na antenę Polsatu. Nie zabraknie w nich stałych odtwórców ról m.in. Andrzeja Grabowskiego, Marzeny Kipiel-Sztuki, Renaty Pałys.

Sławomir Szczęśniak gra syna Mariana Paździocha. Materiały prasowe
Sławomir Szczęśniak gra syna Mariana Paździocha.Źródło: Materiały prasowe
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3ixjr9

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ixjr9
d3ixjr9