Trwa ładowanie...
d451a7y

Paweł z "Love Island" nie wstydzi się niczego. Na Instagramie odkrywa niemal wszystko

Paweł Tyburski to jeden z uczestników niezwykle popularnego "Love Island". Mężczyzna zachwycił fanów programu nie tylko swoim wesołym usposobieniem, ale również nieprzeciętną urodą. Paweł eksponuje swoje wdzięki również na Instagramie.
Share
Paweł z "Love Island" nie wstydzi się niczego. Na Instagramie odkrywa niemal wszystko
Paweł z "Love Island" nie wstydzi się niczego. Na Instagramie odkrywa niemal wszystkoŹródło: Materiały prasowe
d451a7y

Paweł z "Love Island"

Paweł Tyburski zgłosił się do programu "Love Island. Wyspa miłości", aby znaleźć miłość swojego życia. 25-latek z zawodu jest brokerem finansowym. Mieszka w Warszawie, a jego największą pasją jest w sport. Obecnie uczestnik "Love Island" walczy w federacji MMA, dawniej zawodowo grał w piłkę. Ma brata bliźniaka, który wraz z nim zamieszkał na wyspie miłości.

"Jak dotąd Paweł był w trzech poważniejszych związkach. Ma nadzieję, że tym razem trafi na tę właściwą kobietę. Jego przyszła partnerka powinna go wspierać, dawać dużo miłości i ciepła. Musi być opiekuńcza i odpowiedzialna, chciałby też, aby była dobrym materiałem na matkę jego dzieci. Chciałbym w życiu dać to, czego mi nie dano" – czytamy na oficjalnej stronie programu "Love Island".

d451a7y

W programie Paweł najbardziej zbliżył się do Moniki. Para była ze sobą ponad 2 tygodnie i rozmawiali nawet o wspólnym życiu po "Love Island. Wyspa miłości".

Paweł z "Love Island" – instagram

Paweł dobrze zdaje sobie sprawę ze swoich walorów. Uczestnik "Love Island. Wyspa miłości" spędza długie godziny na siłowni i może się pochwalić nienaganną sylwetką. 25-latek puszcza oczko do damskiej części swoich fanek i często wrzuca do sieci zdjęcia bez koszulki. Mężczyzna zgromadził na swoimi instagramowym profilu ponad 24 tys. obserwatorów. Tylko spójrzcie na te zdjęcia.

d451a7y

Podziel się opinią

Share
d451a7y
d451a7y