ycipk-3xmeic

Paweł z "Love Island" nie wstydzi się niczego. Na Instagramie odkrywa niemal wszystko

Paweł Tyburski to jeden z uczestników niezwykle popularnego "Love Island". Mężczyzna zachwycił fanów programu nie tylko swoim wesołym usposobieniem, ale również nieprzeciętną urodą. Paweł eksponuje swoje wdzięki również na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł z "Love Island" nie wstydzi się niczego. Na Instagramie odkrywa niemal wszystko
Paweł z "Love Island" nie wstydzi się niczego. Na Instagramie odkrywa niemal wszystko (Materiały prasowe)
ycipk-3xmeic

Paweł z "Love Island"

Paweł Tyburski zgłosił się do programu "Love Island. Wyspa miłości", aby znaleźć miłość swojego życia. 25-latek z zawodu jest brokerem finansowym. Mieszka w Warszawie, a jego największą pasją jest w sport. Obecnie uczestnik "Love Island" walczy w federacji MMA, dawniej zawodowo grał w piłkę. Ma brata bliźniaka, który wraz z nim zamieszkał na wyspie miłości.

"Jak dotąd Paweł był w trzech poważniejszych związkach. Ma nadzieję, że tym razem trafi na tę właściwą kobietę. Jego przyszła partnerka powinna go wspierać, dawać dużo miłości i ciepła. Musi być opiekuńcza i odpowiedzialna, chciałby też, aby była dobrym materiałem na matkę jego dzieci. Chciałbym w życiu dać to, czego mi nie dano" – czytamy na oficjalnej stronie programu "Love Island".

ycipk-3xmeic

W programie Paweł najbardziej zbliżył się do Moniki. Para była ze sobą ponad 2 tygodnie i rozmawiali nawet o wspólnym życiu po "Love Island. Wyspa miłości".

Paweł z "Love Island" – instagram

Paweł dobrze zdaje sobie sprawę ze swoich walorów. Uczestnik "Love Island. Wyspa miłości" spędza długie godziny na siłowni i może się pochwalić nienaganną sylwetką. 25-latek puszcza oczko do damskiej części swoich fanek i często wrzuca do sieci zdjęcia bez koszulki. Mężczyzna zgromadził na swoimi instagramowym profilu ponad 24 tys. obserwatorów. Tylko spójrzcie na te zdjęcia.

ycipk-3xmeic

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3xmeic

ycipk-3xmeic
ycipk-3xmeic