Trwa ładowanie...

Paweł Królikowski miał ciężką operację. Ciągle jest rehabilitowany

Choć Paweł Królikowski wrócił do pracy i można go znowu oglądać w telewizji, to jeszcze nie doszedł do siebie po operacji. Żona jurora "Twoja twarz brzmi znajomo" zdradziła, że cała rodzina pomaga mu w walce o zdrowie.

Paweł Królikowski miał ciężką operację. Ciągle jest rehabilitowanyŹródło: ONS.pl
d1bsx08
d1bsx08

Paweł Królikowski w maju nie pojawił się na nagraniu ostatniego odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo". 11. edycja zakończyła się bez niego, ale aktor wrócił na premierowy odcinek 12. sezonu. Publicznie mówił, że wtedy życie uratowała mu żona i prof. Ząbek ze Szpitala Bródnowskiego. Aktor już w 2015 r. miał usuwany tętniak mózgu i teraz znowu musiał się poddać ciężkiej operacji neurologicznej, po której wciąż nie doszedł do siebie.

Obejrzyj: Odmieniony Paweł Królikowski. Miał zadbać o swoje zdrowie

- Mąż pracuje, ale jest cały czas rehabilitowany. Walczy i jest bardzo dzielny. Jest po bardzo ciężkiej operacji, więc to wymaga czasu – zdradziła Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z "Faktem".

Żona aktora i jurora "TTBZ" zapewniła, że ma on silne wsparcie całej rodziny, która "staje na wysokości zadania, aby dać mu siłę".

Paweł Królikowski przeszedł niedawno poważną operację neurologiczną ONS.pl
Paweł Królikowski przeszedł niedawno poważną operację neurologiczną Źródło: ONS.pl

- Mogę tylko podziękować dzieciom, naszym siostrom, rodzinie, że współdziałamy i dzięki temu jest to do ogarnięcia. Wszyscy bardzo się mobilizują i pomagają, żeby mógł normalnie żyć – dodała Ostrowska-Królikowska.

Paweł i Małgorzata są małżeństwem od 1988 r. i mają piątkę dzieci w wieku 18-30 lat.

d1bsx08
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bsx08