Trwa ładowanie...

Paweł Królikowski ciężko chorował. Ostatnio znów otarł się o śmierć

Paweł Królikowski był ciężko chory. Nie mówił o tym wcześniej, ale w końcu zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy.

Paweł Królikowski ciężko chorował. Ostatnio znów otarł się o śmierćŹródło: ONS.pl
d1ff18c
d1ff18c

Paweł Królikowski, juror programu "Twoja twarz brzmi znajomo" w maju nie pojawił się na nagraniu ostatniego odcinka show. 11. edycja zakończyła się bez niego, ale aktor wrócił na premierowy odcinek 12. sezonu. Wyglądał naprawdę dobrze, wydaje się więc, że już pokonał przeciwności i jest na dobrej drodze do odzyskania dawnej formy. Królikowski podczas nagrań do programu wyznał, że nie było z nim najlepiej.

Antoni Królikowski o "Polityce": "Od razu przyjąłem rolę od Vegi"

- Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać - powiedział.

W 2015 r. Królikowski miał wycinany tętniak mózgu. Po rekonwalescencji wrócił do pracy. Teraz sytuacja wygląda podobnie - aktor odwiedził szpital i specjalistę od neurochirurgii, gdzie, po raz kolejny, uratowano mu życie i przywrócono do zdrowia, a kilka miesięcy później znów zaczął pracę.

d1ff18c

Na nagraniu pierwszego odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo" Królikowski stawił się w kapeluszu. Być może ma to związek z operacją.

Aktor ma problemy neurologiczne, ale o śmierć otarł się też, gdy brał udział w wypadkach komunikacyjnych.

d1ff18c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ff18c