Para z "Rolnik szuka żony" w kolejnym show. Będziecie zaskoczeni!

Paweł i Marta poznali się w 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Paweł i Marta poznali się w 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © Instagram

02.02.2021 07:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony" wracają na ekrany. I to nie żart. Jak donosi jeden z tabloidów, TVP zobaczyła w nich zadatki na prawdziwe gwiazdy i postanowiła pomóc im rozwinąć medialną karierę. Najlepsza metoda? Zaproszenie pary do jednego z flagowych tanecznych programów stacji.

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin tworzą jedną z najlepiej dobranych par w całym "Rolnik szuka żony". Oboje błyskawicznie wpadli sobie w oko i dość szybko podjęli decyzję o budowaniu związku. Choć od zakończenia programu minęło już kilka miesięcy, oni wciąż są w sobie bezkrytycznie zakochani. Nie przeszkadza im nawet dzieląca ich na co dzień odległość (Marta mieszka w Warszawie, a Paweł w Piasecznej w woj. dolnośląskim). Co ciekawe, w ostatnim czasie nawet i ta przeszkoda stała się mniej dokuczliwa. Wszystko dlatego, że rolnik na pewien czas przeprowadził się do stolicy. Powód?

Jak podaje "Fakt", decyzja ta związana jest z zaproszeniem pary do programu TVP2 "Dance Dance Dance". Para ochoczo przyjęła propozycję i już na wiosnę widzowie będą mogli oglądać ich taneczne zmagania na parkiecie.

- Nie radzą sobie na parkiecie najlepiej, ale jednak zauważyli, że taniec ich jeszcze bardziej do siebie zbliża. Wcześniej łączyli życie na dwa domy, między wieś, gdzie Paweł ma swoje gospodarstwo, a Warszawę, skąd jest Marta. Teraz non stop są razem w stolicy, gdzie trenują do programu i to się okazało dobre dla ich związku. Poznali się jeszcze lepiej - ujawniła osoba z produkcji show w rozmowie z tabloidem.

W nowej edycji "Dance Dance Dance" mają wystąpić również m.in. Anna Matysiak, Stanisław Karpiel-Bułecka, Damian Kordas, Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy. Wy też nie możecie się już doczekać premiery?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (28)
Zobacz także