RozrywkaPaulina Sykut-Jeżyna wraca do śpiewania. Tylko to jej zostało?

Paulina Sykut-Jeżyna wraca do śpiewania. Tylko to jej zostało?

Paulina Sykut-Jeżyna wraca do śpiewania. Tylko to jej zostało?
Źródło zdjęć: © ONS.pl

03.07.2017 09:42, aktual.: 04.07.2017 14:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prezenterka zamierza wykorzystać przerwę od pracy na antenie i skupić się na rozwijaniu kariery wokalnej. Gwiazda chce również uruchomić swojego bloga.

Pod koniec czerwca pojawiły się plotki, jakoby po zniknięciu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" Paulina Sykut-Jeżyna narzekała na brak pracy. Polsat miał zatem ratować jej karierę, proponując prezenterce poprowadzenie własnego talk-show.

- Na razie wszystko jest jeszcze na etapie rozmów, ale stacja chce, by Paulina poprowadziła własny program rozrywkowy. To ma być talk-show. Widzowie ją uwielbiają, więc Polsat liczy, że gdy będzie miała własny program, przyciągnie przed telewizory tłumy - zdradziła "Gwiazdom" osoba z otoczenia Sykut.

Ile w tym prawdy? Okazało się, że niewiele. Już wcześniej udało nam się dowiedzieć, że nikt z Polsatu nie słyszał o tym pomyśle. Sama prezenterka długo milczała jednak w tej sprawie. Dopiero teraz postanowiła zdementować pogłoski i ogłosić, że planuje wznowić swoją wokalną karierę.

- Nic o tym nie wiem! Owszem, mam pomysł na autorski program z udziałem gwiazd i ludzi o wyjątkowych talentach, ale teraz skupiam się na swoim blogu. Będzie on łączył tematykę lifestyle'u, macierzyństwa i mody. Chciałabym dawać innym kobietom wsparcie, dzielić się z nimi swoimi inspiracjami, wymieniać radami. Wracam też do śpiewania. Kto wie, może uda mi się nawet nagrać nową piosenkę? - powiedziała na łamach magazynu "Party".

Blog Sykut ma zadebiutować w sieci już pod koniec wakacji. Wszystko więc wskazuje na to, że obawy tabloidu były przedwczesne, a widzowie nie muszą martwić się o karierę prezenterki. Udało nam się również skontaktować z mężem i zarówno menedżerem gwiazdy Polsatu - Piotrem Jeżyną, który zaprzeczył, jakoby jego żona borykała się z zawodowymi problemami.

- To wszystko da się pogodzić, Paulina nie zniknie z anteny - powiedział. Nie chciał jednak zdradzić żadnych szczegółów. Ma to być niespodzianką dla widzów.

Zobacz także Paulina Sykut-Jeżyna rozpływa się nad córeczką: "Kocham ją i nie chcę nic przegapić"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (64)
Zobacz także