Trwa ładowanie...

Paulina Młynarska zostaje w TVN. Poprowadzi nowy program

Share
Paulina Młynarska zostaje w TVN. Poprowadzi nowy program
Źródło: AKPA
d2e6jj2

Poprzedni format emitowany był na antenie TVN Style od 2004 roku i cieszył się dużą popularnością. Dziennikarki w najbliższym czasie zaangażują się w nowe projekty, które będą niespodzianką dla widzów.

- Kochane widzki, cudowni widzowie! Po 11 latach istnienia "Miasta Kobiet" na antenie TVN Style i 4 latach naszej współpracy, która zaowocowała setkami programów, wspólnie napisaną książką "Kalendarzyk niemałżeński" i naszą przyjaźnią, nadszedł czas, aby każda z nas ruszyła ku nowym, zawodowym przygodom! Rozstajemy się z "Miastem Kobiet", ale nie z sobą i nie z wami! Trzymajcie kciuki za nasze nowe projekty, w których obie zawsze będziemy stały po stronie kobiet. My też wzajemnie za siebie trzymamy! Dziękujemy wam za te wspólne lata! Do zobaczenia! - napisała Paulina Młynarska na swoim internetowym profilu.

Do dziennikarki odezwało się wiele kobiet zasmuconych informacją o zdjęciu programu z anteny. Na szczęście nowe projekty, które w najbliższym czasie powstaną, również będą podejmowały tematykę kobiecą. Tymczasem jednak, gwiazda nie chce ujawniać żadnych szczegółów.

d2e6jj2

- Niestety nic nie mogę zdradzić przed oficjalną prezentacją ramówki TVN. Mogę tylko powiedzieć, że obie z Dorotą zostajemy na antenie, a program musiał się zmienić ze względu na to, jak dzisiaj zmieniają się świat i media. Tamten format nieco się już przejadł, znudził, a to będzie coś zupełnie nowego. W nowym programie wrócę do swoich korzeni reporterskich - powiedziała Paulina Młynarska w rozmowie z Wirtualną Polską.

Jak myślicie, w jakiej roli tym razem zobaczymy dziennikarkę?

Zobacz także: Paulina Młynarska o swojej książce

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d2e6jj2

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2e6jj2
d2e6jj2