Trwa ładowanie...
d25826z

Miasto kobiet

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

"Miasto kobiet" to flagowy program stacji TVN Style. Istnieje od początku działalności stacji (2004), a jego popularność nie spada. "Miasto Kobiet" ma formułę talk-show. Do studia zapraszani są goście z wyrazistymi poglądami. Dyskutują na zadane tematy, by tych poglądów bronić. Dla prowadzących magazyn nie ma tematów tabu, bez oporów zadają trudne, a często niewygodne pytania. Są wnikliwe i robią wszystko, by jak najlepiej zgłębić temat. "Miasto kobiet" ma na celu stworzenie wizerunku współczesnej kobiety.

Formuła programu zmienia się co sezon. Ostateczny format w zasadzie w niczym nie przypomina wersji pierwotnej.

W 2004 roku "Miasto kobiet" prowadziły Beata Sadowska, Marzena Rogalska i Joanna Horodyńska. Format programu zbudowany był na zasadzie kontrastu osobowości trzech prowadzących - każda z nich odpowiadała za inną część programu (Beata Sadowska za sporty i rozmowy z gośćmi, Marzena Rogalska za rozmowy z gośćmi, natomiast Joanna Horodyńska zajmowała się głównie sprawami mody i stylu życia). Jako pierwsza z programu odeszła Joanna Horodyńska (zaczęła prowadzić program "Paris Paris"). Zastąpiła ją Anna Czarnecka, która niestety nie sprawdziła się jako prowadząca. Kolejny sezon poprowadziły Marzena Rogalska i Beata Sadowska, którą niedługo potem zastąpiła Paulina Młynarska. Panie nie mogły się jednak dogadać na planie i w kolejnym sezonie twórcy "Miasta kobiet" postanowili rozdzielić ogniste temperamenty, przydzielając im inną osobę do pary. Marzena Rogalska współprowadziła program z Anną Maruszeczko, Paulina Młynarska - z Anną Dziewit.

Jednak i ten skład nie przetrwał kolejnego sezonu. Gdy producentką programu została Paulina Młynarska, Marzena Rogalska postanowiła odejść (by prowadzić inny program w konkurencyjnej stacji), mimo że była z nim związana od samego początku. Obok Młynarskiej w roli gospodyni pojawiła się Weronika Marczuk-Pazura, a następnie Jolanta Pieńkowska.

Częste roszady spowodowały drastyczny spadek popularności i dezorientację widzów, w związku z czym stacja zdecydowała się na jakiś czas zawiesić emisję programu, pracując nad innowacją formatu, by znowu przyciągnął tłumy kobiet.

Program wrócił w zmienionej formule, a posadę prowadzących objęły Dorota Wellman i Magda Mołek. I tym razem skład osobowy się nie utrzymał: Magda Mołek udała się na urlop macierzyński, a na jej miejsce powróciła Paulina Młynarska.

Początkowo "Miasto kobiet" ukazywało się codziennie, jednak z każdym sezonem częstotliwość nadawania magazynu się zmniejszała. Pod koniec program ukazywał się raz w tygodniu - w poniedziałki o 22.30.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25826z
d25826z
d25826z