Trwa ładowanie...

"Miasto kobiet": błędy lekarskie i kobiety-pułapki

Share
"Miasto kobiet": błędy lekarskie i kobiety-pułapki
Źródło: TVN
dhkgn3j

W kolejnym odcinku programu ”Miasto kobiet” Dorota Wellman i Paulina Młynarska porozmawiają z ofiarami błędów lekarskich i kobietami, które uprawiają niecodzienną profesję - są testerkami wierności.

Na widzów talk-show TVN Style czekają kolejne interesujące spotkania. Goścmi najbliższego odcinka będą osoby, które padły ofiarą błędów lekarskich i o mały włos nie przepłaciły za to własnym życiem. Gospodynie programu wspólnie z zaproszonymi gośćmi postarają się odpowiedzieć na pytania: Jak żyć ze świadomością błędu i jak sobie poradzić z jego skutkami?

W drugiej części programu Dorota Wellman i Paulina Młynarska wezmą pod lupę nową profesję kobiet - „honeytrapper”, które zajmują się testowaniem wierności na zlecenie. Kim są kobiety pułapki? dla kogo pracują? jakie mają metody i czy mają jakiekolwiek granice? Tego dowiecie się w najbliższym odcinku ”Miasta kobiet”. Emisja w środę 9 maja o godzinie 22:30 na kanale TVN Style.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

dhkgn3j

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dhkgn3j

Podziel się opinią

Share
dhkgn3j
dhkgn3j