Marcin Hakiel oskarżył ją o zdradę. Krytyka przyszła z niespodziewanej strony

Marcin Hakiel zasugerował, że Katarzyna Cichopek odeszła od niego do innego mężczyzny. Takie wyznanie w telewizyjnym wywiadzie nie wszystkim się spodobało
Marcin Hakiel zasugerował, że Katarzyna Cichopek odeszła od niego do innego mężczyzny. Takie wyznanie w telewizyjnym wywiadzie nie wszystkim się spodobało
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

27.04.2022 13:56, aktual.: 27.04.2022 16:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szerokim medialnym echem odbił się telewizyjny wywiad Marcina Hakiela w "Mieście kobiet". Co ciekawe, wyznanie, w którym tancerz oskarżył żonę o zdradę, skrytykowała właśnie jedna z prowadzących program TVN Style.

Kiedy w połowie marca Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek poinformowali o rozstaniu, w oświadczeniach zapewniali, że nie będą komentować jego przyczyn. Szybko okazało się jednak, że zwłaszcza tancerz ma ogromną potrzebę publicznych zwierzeń na ten temat. Najlepszy tego dowodem był jego ostatni wywiad, jakiego udzielił Aleksandrze Kwaśniewskiej w programie "Miasto kobiet" na TVN Style.

To tam padła wyraźna sugestia tancerza, że Katarzyna Cichopek zostawiła go dla innego mężczyzny. Parafrazując jego słowa, wolność, której domagała się prezenterka, "okazała się mieć konkretne imię".

Po tych rewelacjach w sieci zawrzało, a na gwiazdę TVP wylała się w mediach społecznościowych lawina krytyki. Ta ostania nie ominęła także samego Hakiela, jak i Aleksandry Kwaśniewskiej, za to, że dała się wciągnąć w publiczne pranie brudów celebryckiej pary.

Co ciekawe, do grona krytyków Marcina Hakiela dołączyła właśnie inna prowadząca "Miasto Kobiet" Olga Legosz. Zapytana na Instagramie o słynny wywiad tancerza, tak podsuwała jego wyznania.

"Sądzę, że na lizanie ran, udzielanie wywiadów jest zwyczajnie słabą metodą. Wiem to, bo kiedyś sama lizałam swoje. A jeśli szukasz zemsty, to lepiej usiądź na brzegu i poczekaj, aż przypłyną ciała wrogów" - poradziła Legosz porzuconemu celebrycie.

Legosz komentuje wywiad Hakiela w TVN Style
Legosz komentuje wywiad Hakiela w TVN Style © Instagram

Słuchasz podcastów? Jeśli tak, spróbuj nowej produkcji WP Kultura o filmach, netfliksach, książkach i telewizji. "Clickbait. Podcast o popkulturze" dostępny jest na Spotify oraz w aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (34)
Zobacz także