Trwa ładowanie...

"Miasto kobiet": Wellman i Młynarska tracą program!

"Miasto kobiet": Wellman i Młynarska tracą program!Źródło: AKPA
d2fdwvs
d2fdwvs

Na profilu Pauliny Młynarskiej na Facebooku dziennikarki postanowiły osobiście pożegnać widzów "Miasta kobiet", zanim Ci dowiedzą się o tym z mediów.

_ - Kochane widzki, cudowni widzowie! Po 11 latach istnienia Miasta Kobiet na antenie TVN Style i 4 latach naszej współpracy, która zaowocowała, setkami programów, wspólnie napisaną książką „Kalendarzyk niemałżeński” i naszą przyjaźnią, nadszedł czas, by każda z nas ruszyła ku nowym, zawodowym przygodom! Rozstajemy się z Miastem Kobiet, ale nie z sobą i nie z wami! Trzymajcie kciuki za nasze nowe projekty, w których obie zawsze będziemy stały po stronie kobiet. My też wzajemnie za siebie trzymamy! Dziękujemy wam za te wspólne lata! Do zobaczenia!!!! Dorota Wellman i Paulina Młynarska_ - napisały dziennikarki na portalu społecznościowym. (zachowano oryginalną pisownię)

(fot. Instagram)
Źródło: (fot. Instagram)

Paulina Młynarska i Dorota Wellman prowadzącymi talk-show TVN Style zostały jesienią 2011 roku. Wcześniej, emitowane od 2004 roku "Miasto kobiet", prowadziły m.in. Beata Sadowska, Marzena Rogalska, Anna Maruszeczko, Anna Czarnecka i Jolanta Pieńkowska. W latach 2009-2010 program miał ponad roczną przerwę w emisji.

d2fdwvs

Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN, poinformowała portal wirtualnemedia.pl, że decyzja o zaprzestaniu emisji tego formatu podyktowana jest zmianami i trendami rynkowymi.

- Dotychczasowa formuła tego talk-show zwyczajnie się już wyczerpała, a my chcemy iść z duchem czasu - powiedziała Łupina w rozmowie z serwisem.

Wicedyrektor programowa TVN zapewnia, że zarówno Dorota Wellman, jak i Paulina Młynarska nie zostaną bez pracy. Każda z nich nadal będzie współpracować ze stacją, jednak w zupełnie nowych rolach. Dziennikarki będą miały oddzielne programy, które trafią do przyszłorocznej wiosennej ramówki TVN Style. Szczegółów na razie Łupina nie ujawnia.

Będziecie tęsknić za "Miastem kobiet"?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d2fdwvs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fdwvs