Trwa ładowanie...

"Miasto kobiet": Anna Mucha zmiażdżyła na wizji konkurentkę. O co poszło?

Share
d3kzghm

Odkąd Anna Mucha została matką, chętnie zabiera głos w sprawach dotyczacych macierzyństwa i wychowywania dzieci. Kiedy jakiś czas temu publicznie skrytykowała brak tzw. przewijaków w jednej z sieci stacji benzynowych, rozpętała się medialna burza. W wyniku całego zamieszania sytuacja uległa jednak poprawie.

Dziś gwiazda serialu "M jak Miłość" zabiega o to, by widok karmiącej matki w przestrzeni publicznej nie był niechciany. Nie wszyscy jednak podzielają jej pogląd. Z jedną z przeciwniczek publicznego karmienia zmierzyła się w programie TVN Style. Do nieprzyjemnej wymiany zdań doszło, gdy Dorota Wellman zapytała się aktorki o jej doświadczenia w temacie karmienia piersią.

- Oczywiście, karmiłam i nigdy się nie zasłaniałam jakoś specjalnie - wyznała bez skrępowania Mucha, budząc zastrzeżenia drugiej rozmówczyni, która przekonywała, że "pierś kobiety karmiącej wcale nie jest tak estetyczna, jak pierś kobiety niekarmiącej".

d3kzghm

- Jest przepełniona mlekiem, widać na niej żyły, bo najczęściej jest cięższa - dodała Wellman, po czym zapytała.

- Może w związku z tym przykrywajmy też starych ludzi, bo też nie są ładni?

Kiedy Mucha włączyła się w rozmowę, podkreślając, że widok kobiety karmiącej to najpiękniejszy widok, jaki może być, usłyszała od swojej oponentki, że "to kwestia estetyki". Gwiazda nie wytrzymała.

Może panią zaraz przykryjemy w burkę?

d3kzghm

-Może panią zaraz przykryjemy w burkę, bo to też jest kwestia estetyki. Proszę nie wychodzić z domu - odgryzła się. Słusznie?

Cały odcinek "Miasta kobiet" w niedzielę o godz. 14:45 na antenie TVN Style.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d3kzghm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kzghm