Paulina Koziejowska rozpływa się nad związkiem z o 22 lata starszym dziennikarzem. Ale jej partner ma jedną wadę

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś
Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

02.02.2023 10:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Odkąd Paulina Koziejowska związała się z Maciejem Orłosiem, jest stałą bywalczynią plotkarskich rubryk. Trudno powiedzieć, czy ktoś pisałby o niej, gdyby nie ten medialny związek, ale zainteresowanie mediów nie wydaje się jej peszyć.

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś spotykają się już od ponad roku. Oboje przekonują do znudzenia, że 22-letnia różnica wieku między nimi w niczym nikomu nie przeszkadza. Przypomnijmy, że Orłoś niedługo przed tym, jak na jaw wyszedł jego romans z dziennikarką, rozstał się z żoną po 25 latach małżeństwa. Gdy Orłoś brał ślub, Koziejowska chodziła do liceum.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak wiadomo, zakochani postawili kolejny ważny dla relacji krok i zamieszkali razem. W rozmowie z reporterką serwisu Party Koziejowska wyjawiła, że Orłoś nie jest takim chodzącym ideałem, jakby mogło się wydawać...

- Bardzo dobrze nam się razem mieszka, obydwoje jesteśmy bałaganiarzami - opowiedziała ze śmiechem. - Więc się nie kłócimy.

Reporterka wykorzystała dobry humor Pauliny i zapytała ją o dalsze plany z Maciejem na przyszłość. Skoro razem zamieszkali, to może chcą wziąć ślub, powiększyć rodzinę? Tu Koziejowska nie chciała być już wylewna. Przyznała jedynie, że skoro są razem, to muszą coś planować.

Obraz
© Licencjodawca | AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także