Koziejowska i Orłoś w Beskidach. Miłość kwitnie. Różnica wieku nie ma dla tej dwójki znaczenia

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś już nie ukrywają swojej miłości
Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś już nie ukrywają swojej miłości
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | AKPA

23.10.2022 11:18, aktual.: 23.10.2022 12:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piękne okoliczności przyrody i para, której uczucie nadal jest gorące. "Dotarliśmy!" - napisała Paulina Koziejowska, chwaląc się urlopem w górach. Oczywiście z Maciejem Orłosiem.

Maciej Orłoś ma za sobą już trzy nieudane małżeństwa. Pierwszą żoną dziennikarza była Monika Jóźwik. Druga to Ewa Orłoś, to z nią dziennikarz ma dwóch synów. Po raz trzeci Orłoś ożenił się z Joanną Twardowską. Owocem tego 26-letniego związku są Jakub i Melania. Nową miłością Orłosia jest Paulina Koziejowska, dziennikarka młodsza od niego o 22 lata. Różnica wieku zakochanych jest szeroko komentowana, także przez parę.

Mimo tego Orłoś i Koziejowska wydają się być przeszczęśliwi i faza zakochania trwa u nich w najlepsze. Po urlopie w pięknej, słonecznej Hiszpanii postanowili odwiedzić nasze rodzime Beskidy. Paulina opublikowała w swoich social mediach relację po wejściu na Górę Parkową. Pochwaliła się słowami: "Dotarliśmy! 742 m n.p.m".

Różnica wieku nie przeszkadza także ich fanom. Posypały się gratulacje i komplementy: "Super para!", "Fajni ludzie", "Super duet". To pokazuje tylko, że miłość nie ma wieku, a te 22 lata to tylko liczba.

Orłoś i Koziejowska nie tylko razem odpoczywają, ale też pracują! "To nasz pierwszy raz na scenie - ciekawe doświadczenie sprawdzić się zawodowo" - pisała dziennikarka na swoim instagramowym profilu.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" zachwycamy się "Wielką wodą" (jak oni to zrobili?!), znęcamy się nad rozczarowującymi "Pierścieniami Władzy" oraz wspominamy najlepsze i najstraszniejsze horrory w historii. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także