Trwa ładowanie...
d48fxjf

Paulina i Krzysztof ze "Ślubu...". Pokazali efekt niezwykłej sesji

Paulina i Krzysztof już niedługo zostaną rodzicami. Para z show "Ślub od pierwszego wejrzenia" miała nieciekawy start, ale wszystko ułożyło się jak w romantycznym filmie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina i Krzysztof byli uczestnikami 2. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Paulina i Krzysztof byli uczestnikami 2. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" (Materiały prasowe)
d48fxjf

Paulina i Krzysztof brali udział w 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nie mieli tam lekko. Ich związek od początku był bardzo burzliwy. Mieli nawet żal do ekspertów, że tak zostali dobrani. Nie potrafili się dogadać, kłócili się i wszystko raczej prowadziło do tego, że rozstaną się na dobre. Ale zafundowali wszystkim niespodziankę. Paulina i Krzysztof nie zdecydowali się na rozwód. Mimo kilku kryzysów dziś są razem i czekają na dziecko.

Para nieczęsto publikuje urywki ze swojego prywatnego życia. Nie poszli śladem Anity i Adriana, czy też Oliwii i Łukasza, którzy wykorzystują swoją popularność i publikują coraz to nowe materiały o swoim życiu. Wręcz przeciwnie. Na jakiś czas dali o sobie zapomnieć fanom programu. Pojawiały się jednak doniesienia, że w ich związku dzieje się źle. Były nawet plotki o rozwodzie. Wszystko wyszło na prostą?

Zobacz: "Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa. Uczestnicy programu założyli rodziny

Paulina i Krzysztof niedawno ogłosili, że spodziewają się dziecka. Wystąpili nawet w "Dzień Dobry TVN", gdzie odnieśli się do plotek na swój temat - tych rozwodowych. Mówili też, dlaczego nie chcą opowiadać publicznie o dziecku.

d48fxjf

Teraz zrobili mały wyjątek i zaprezentowali w mediach społecznościowych zdjęcia z wyjątkowej sesji.

"Delikatnym gestem pocałunku, ciesząc się każdą minutą oczekiwania na Nasz Mały Cud, spędzamy bardzo miłe i urocze chwile" - napisał Krzysztof.

Autorem zdjęć jest Krzysztof Gozdek, który wspierał swojego przyjaciela podczas udziału w "Ślubie...".

Pozostaje nic innego, jak trzymać dalej kciuki za tę parę, która miała bardzo nietypowy start we wspólne życie.

d48fxjf

Podziel się opinią

Share
d48fxjf
d48fxjf