Trwa ładowanie...

Paulina Holtz zagra w "Uchu prezesa". Ryzyko czy pewność siebie?

Paulina Holtz będzie żartować z PiS z Robertem Górskim? Tak, i to całkiem niedługo. Odważny występ może zagrozić jej karierze?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Paulina Holtz zagra w "Uchu prezesa". Ryzyko czy pewność siebie?
Źródło: AKPA
d2giwk2

Paulina Holtz zapowiedziała niedawno występ w "Uchu prezesa". Na razie jednak tylko enigmatycznie dała wskazówkę fanom, umieszczając na profilach na Facebooku i Instagramie zdjęcie z przygotowań do charakteryzacji. Doczepiane blond włosy naprowadziły internatuów na trop, że aktorka zagra Magdalenę Ogórek, ale ta jednak zaprzecza. - Nie będzie to sugerowana Magdalena Ogórek ale bardzo mi schlebia, że uważacie, że jestem podobna do tak pięknej kobiety - pisała na Facebooku. Wiadomo jedynie, że by zobaczyć Paulinę Holtz (która zasłynęła w świadomości widzów jako Agnieszka Lubicz w "Klanie") w "Uchu prezesa", trzeba poczekać do kolejnego odcinka, który ma mieć premierę 13 kwietnia.

Widzowie satyrycznego serialu jednak wiedzą, że Górski i jego aktorzy na PiS często nie zostawiają suchej nitki. To z kolei może nie spodobać się kierownictwu TVP, która po dobrej zmianie sympatyzuje z partią. "Super Express" w związku z tym sugeruje, że występ w "Uchu prezesa" może zagrozić jej pozycji w TVP i straci pracę w najsłynniejszej telewizji telenoweli, "Klanie". Trudno jednak domyślać się, że TVP ukaże Holtz za "Ucho prezesa", tym bardziej że przed kilkoma miesiącami sama była zainteresowana kupnem serialu (o sprawie pisaliśmy tutaj)Fani aktorki z kolei są pod dużym wrażeniem odwagi, że weźmie udział w niepokornej produkcji. Próbowaliśmy skontaktować się z aktorką oraz TVP, ale nie otrzymaliśmy komentarzy w tej sprawie. A wy, co sądzicie? Występ zagrozi czy pomoże jej karierze?

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2giwk2

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2giwk2
d2giwk2