Trwa ładowanie...

Patryk Jaki przyłapany na kłamstwie? Szymon Majewski wyśmiał dyskusję na jego temat w TVP Info

Kolejna rażąca wpadka w TVP Info? Dyskusja o tym, że dziennikarze w TVP są karani za krytykowanie władzy nie milknie. W kolejnej rozmowie na ten temat Patryk Jaki chciał udowodnić, że to się zdarzało też za rządów PO i w innych stacjach. Bez wahania podał przykład Szymona Majewskiego i jego rozstania z TVN. Tymczasem okazało się, że nie mówił prawdy, co wyśmiał sam Majewski.

Share
Patryk Jaki przyłapany na kłamstwie? Szymon Majewski wyśmiał dyskusję na jego temat w TVP Info
Źródło: AKPA
d3ibmvi

W dyskusji, jaka toczyła się w programie "Woronicza 17" o repolonizacji mediów i relacji mediów z polityką, Patryk Jaki stwierdził, że "Szymon Majewski, mówił iż został zwolniony z TVN, bo śmiał się z PO. Nie trzeba było długo czekać, a sprawę skomentował sam zainteresowany. Jak zawsze, w prześmiewczym stylu.

- Otóż znam Szymona, bo nim jestem i wiem, że Szymon nigdy tego nie powiedział, jak również nie mówił, że z tego samego powodu chcieli go w TVP – napisał na swoim profilu na Facebooku. Co więcej, w podobnym tonie wyjaśnił okoliczności odejścia z TVN. - Jak pan Patryk Jaki chce wiedzieć dlaczego mnie wywali z TVN to już mówię. To przez reklamę PKO BP. Walter i Miszczak wypłacając z bankomatu PKO BP nie mogli znieść tego, że to ja im płacę – skwitował w kolejnym poście.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d3ibmvi

Podziel się opinią

Share
d3ibmvi
d3ibmvi