Trwa ładowanie...

Patrycja Wieja chce być jak Anna Lewandowska. Już myśli o książce

Patrycja Wieja nie kryje się ze swoimi ambitnymi planami. Nie widzi przeszkód, żeby dorównać wkrótce Ani Lewandowskiej, czy Ewie Chodakowskiej.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Patrycja Wieja chce być jak Anna Lewandowska. Już myśli o książceŹródło: East News, fot: East News
dn6udw0
dn6udw0

Patrycja Wieja to zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji "Projektu Lady". Po udziale w show TVN jej kariera nabrała tempa. Wieja zaczęła coraz częściej pojawiać się na imprezach branżowych, a na jej profilach w social mediach przybyło fanów.

ZOBACZ TAKŻE: Patrycja Wieja pokochała ścianki: "Założyłam firmę, ale nie rezygnuję z mediów"

Od kilku miesięcy zwyciężczyni "Projektu Lady" uprawia dość niecodzienny sport. Mianowicie skacze na trampolinach, do czego zachęca także wszystkich Polaków.

Dzięki zamiłowaniu do aktywnego trybu życia chciałaby zostać najpopularniejszą trenerką w Polsce. Wieja nie wyobraża sobie dnia bez treningu.

dn6udw0

- Nie ukrywam, że chciałabym dorównać Ani Lewandowskiej i Ewie Chodakowskiej. Tak samo jak one pasjonuję się sportem, tylko w innym wydaniu - trampoliny. Jeśli chodzi o obozy i pakiety z nimi związane, to chciałabym, aby moje bilety sprzedawały się szybciej niż np. u Ewy - powiedziała Patrycja w rozmowie z "Party.pl".

Co więcej, zwyciężczyni show TVN chciałaby napisać własną książkę.

- W zeszłym roku zakończyłam studia, obroniłam pracę magisterką, było to istotne wydarzenie w moim życiu! Udowodniłam sobie, że dam radę i jestem z siebie bardzo dumna. Całkiem poważnie myślę o napisaniu pracy doktoranckiej oraz nie wykluczam wydania książki dotyczącej sportu na trampolinach - dodała w wywiadzie z portalem.

Przeczytalibyście książkę Patrycji?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dn6udw0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dn6udw0