Trwa ładowanie...

Tak "Projekt Lady" wygląda od kuchni. Patrycja Wieja odsłoniła kulisy show

Uczestniczka pierwszej edycji programu postanowiła pokazać, jak wygląda produkcja "po drugiej stronie kamery". Zdjęcia pojawiły się na jej profilu na Instagramie.

Share
Tak "Projekt Lady" wygląda od kuchni. Patrycja Wieja odsłoniła kulisy show
Źródło: Instagram.com
d1r571h

Projekt Lady okazał się wakacyjnym hitem TVN. Stacja w przeciwieństwie do konkurencji nie zdecydowała się na letnią przerwę w programach rozrywkowych. TVN postawił na nowy format, który jak się okazało, przyciągnął stałe grono widzów.

Show, które prowadzi Małgorzata Rozenek-Majdan, spodobało się na tyle, że obecnie możemy oglądać już jego trzecią edycję. Nie da się jednak ukryć, że w pamięć zapadły najbardziej uczestniczki pierwszego sezonu. Tym bardziej, że są aktywne w sieci i raz po raz o sobie przypominają.

d1r571h

Zwyciężczyni pierwszej edycji „Projektu Lady” zebrało się na wspominki związane z programem. Na swoim Instastory odsłoniła fanom kulisy show. Internauci mogli zobaczyć, jak jest kręcony. Jak widać, niemal we wszystkich pokojach umieszczone były kamery, a w specjalnym pomieszczeniu dziewczyny były obserwowane na kilkunastu ekranach.

Kadry jednak szybko zniknęły z profilu byłe uczestniczki. W sieci pojawiły się sugestie, że być może to skutek interwencji stacji, której nie spodobało się spontaniczne odsłanianie kulis. Warto jednak zaznaczyć, że materiały publikowane na Instastory znikają po 24 godzinach, więc zwyczajnie mogły "wygasnąć". Wiedzieliście, że tak wygląda show TVN "od kuchni"?

d1r571h

Podziel się opinią

Share
d1r571h
d1r571h