Trwa ładowanie...

Pasek w TVP Info rozbawił widzów do łez. Tym razem pracownicy przeszli samych siebie

Okrzyknięte już przez internet "paskami grozy" komunikaty pojawiające się w TVP Info wzbudzają wiele emocji. Ostatnio pracownicy stacji znów dali popis swoich umiejętności. Poinformowali widzów, że wybuch gazu spowodował... wybuch gazu.

Share
Pasek w TVP Info rozbawił widzów do łez. Tym razem pracownicy przeszli samych siebie
Źródło: Twitter
d30qm0n

O tzw. "paskach grozy" w TVP Info krążą już niemal legendy. Trudno się dziwić, że pokazywane u dołu ekranu belki wzbudzają tyle emocji. Stacja nie przebierała w słowach, komentując działania opozycji, czy relacjonując różnorodne protesty. Narracja na paskach specjalnych spotkała się z ironią widzów którzy, tylko czekają na kolejne popisy kreatywności pracowników TVP Info.

I choć do tej pory "paski grozy" wzbudzały albo oburzenie, albo irytację, tak tym razem dostarczyły widzom sporo śmiechu. We wtorkowe popołudnie na dole ekranu pojawiła się informacja o niebezpiecznym zdarzeniu w Michigan. Wszyscy mogliśmy dowiedzieć się, że przyczyną wybuchu gazu był... wybuch gazu. Trudno zarzucić stacji brak logiki czy przekoloryzowania rzeczywistości. Niektórzy żartują nawet, że to pierwszy prawdziwy prawdziwy pasek w TVP Info. Trudno się z nimi nie zgodzić.

Zobacz też: Jarosław Kaczyński w TVP Info: to ja wymyśliłem "500+"

d30qm0n

Podziel się opinią

Share
d30qm0n
d30qm0n