Trwa ładowanie...

Pasek w TVP Info rozbawił widzów do łez. Tym razem pracownicy przeszli samych siebie

Okrzyknięte już przez internet "paskami grozy" komunikaty pojawiające się w TVP Info wzbudzają wiele emocji. Ostatnio pracownicy stacji znów dali popis swoich umiejętności. Poinformowali widzów, że wybuch gazu spowodował... wybuch gazu.
Share
TVP Info znów dostarczyła widzom powodów do śmiechu
TVP Info znów dostarczyła widzom powodów do śmiechuŹródło: Twitter
d3jo8na

O tzw. "paskach grozy" w TVP Info krążą już niemal legendy. Trudno się dziwić, że pokazywane u dołu ekranu belki wzbudzają tyle emocji. Stacja nie przebierała w słowach, komentując działania opozycji, czy relacjonując różnorodne protesty. Narracja na paskach specjalnych spotkała się z ironią widzów którzy, tylko czekają na kolejne popisy kreatywności pracowników TVP Info.

I choć do tej pory "paski grozy" wzbudzały albo oburzenie, albo irytację, tak tym razem dostarczyły widzom sporo śmiechu. We wtorkowe popołudnie na dole ekranu pojawiła się informacja o niebezpiecznym zdarzeniu w Michigan. Wszyscy mogliśmy dowiedzieć się, że przyczyną wybuchu gazu był... wybuch gazu. Trudno zarzucić stacji brak logiki czy przekoloryzowania rzeczywistości. Niektórzy żartują nawet, że to pierwszy prawdziwy prawdziwy pasek w TVP Info. Trudno się z nimi nie zgodzić.

Zobacz też: Jarosław Kaczyński w TVP Info: to ja wymyśliłem "500+"

d3jo8na

Podziel się opinią

Share
d3jo8na
d3jo8na