Trwa ładowanie...

Partner biznesowy odpowiada na zarzuty Rusin. Dziennikarka nie ma praw do receptur kosmetyków?

Share
Partner biznesowy odpowiada na zarzuty Rusin. Dziennikarka nie ma praw do receptur kosmetyków?Źródło: AKPA
didyv9w

Przypomnijmy, że partner handlowy, który był odpowiedzialny za rozprowadzanie jej produktów, według prezenterki był nieuczciwy: zalegał z płatnościami, a co więcej, zaczął produkować podobne do dedykowanych jej firmie kosmetyki na własną rękę. Rusin w trybie natychmiastowym rozwiązała współpracę i weszła na drogę sądową. O sprawie pisaliśmy tutaj. Tymczasem, współpracująca z nią do tej pory firma postanowiła odpowiedzieć na jej zarzuty.

Nieprawda, że Kinga Rusin-Lis jest twórcą receptur kosmetyków oznaczonych znakiem towarowym Pat&Rub. W rzeczywistości ani Pani Kinga Rusin-Lis, ani jakiejkolwiek należąca do niej firma, nie posiada, ani nigdy nie posiadała jakichkolwiek praw do receptur kosmetyków. Receptury te zostały stworzone przez Panią Magdę Hajduk, właścicielkę Aromeda Sp. z o. o. oraz współpracujących z nią technologów i kosmetologów – napisali w oficjalnym oświadczeniu przedstawiciele firmy.

Ich zdaniem, Aromeda nie żeruje na marce "Pat&Rub", gdyż dotąd prawa do znaku firmowego, profili na portalach społecznościowych, a także domeny internetowej należały do w/w firmy, a nie Rusin. W związku z tym chce używać ich do momentu wyprzedania posiadanych zapasów wyprodukowanych już kosmetyków.

didyv9w

Przedsiębiorstwo twierdzi, że finansowe żądania Kingi Rusin są zbyt wysokie, a ponadto to jej wytyka fakt niewywiązywania się z umowy i to Aromeda pierwsza wypowiedziała umowę dziennikarce. Wygląda więc na to, że przeciwnik Rusin nie podda się w sądzie tak łatwo.

Zobacz także: Kinga Rusin o Karolinie Ferenstein-Kraśko: "Zazdrościłam jej wyglądu, figury, umiejętności"

didyv9w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
didyv9w
didyv9w