Paradoksy podczas emisji "Złotopolskich"

Paradoksy podczas emisji "Złotopolskich"
Źródło zdjęć: © Jacek Urbaniak/PAP/TVP

05.10.2009 14:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Weekendowe powtórki serialu "Złotopolscy" mają większą oglądalność niż premierowe odcinki serialu emitowane w poniedziałki i wtorki o 18.30 - informuje serwis Wirtualnemedia.pl.

Średnia oglądalność premierowych odcinków serialu we wrześniu br. wyniosła 840 tys. widzów. W tym momencie Dwójkę wyprzedzały wszystkie inne stacje telewizyjne w Polsce. Tymczasem podczas weekendu "Złotopolskich" oglądało średnio ponad 2,3 mln widzów. Rok wcześniej właśnie w tym paśmie pokazywane były premierowe odcinki.

W poniedziałki i wtorki serial oglądają głównie kobiety w wieku ponad 50 lat. Widzowie serialu mieszkają głównie w małych miasteczkach i na wsiach. Mimo tak niskiej oglądalności premierowych odcinków Dwójka ogólnie zyskała podczas emisji widzów.

Związane jest to z tym, że w zeszłym roku premiery weekendowe oglądało 2,75 miliona widzów. Teraz po zsumowaniu widowni premier i powtórek otrzymujemy ponad 3 mln widzów oglądających "Złotopolskich". Niedawno podobny manewr Dwójka zastosowała podczas emisji "Na dobre i na złe".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także