Trwa ładowanie...

"Paradise Hotel": Znamy pierwszych uczestników nowego reality show

"Paradise Hotel" wkrótce zawita do polskiej telewizji. Właśnie ujawniono pierwsze nazwiska uczestników nowego reality show.

Share
"Paradise Hotel": Znamy pierwszych uczestników nowego reality show
Źródło: East News
d39hsjx

"Paradise Hotel" to reality show, w którym uczestnicy trafiają do jednego hotelu, gdzie co tydzień wynajmują pokój z innym współzawodnikiem. Z każdym kolejnym tygodniem w hotelu meldują się kolejni mieszkańcy. Do finału trafiają dwie pary, a zwycięzcy zgarniają 100 tys. zł, którymi mogą się podzielić lub nie. Poznaliśmy nazwiska pierwszych trzech uczestników.

Krzysztof Drucki ma 27 lat. Mieszka w Londynie i pracuje jako menedżer i instruktor siłowni. Uważa, że jest bardzo pewny siebie. Lubi czytać książki. Jego największą wadą jest kochliwość. Ważne jest dla niego, żeby utrzymać z kobietą kontakt wzrokowy.

Aleksandra Kiepura ma 23 lata i pochodzi z Katowic. Jest trenerką fitness i dietetyczką. Pasjonuje się gotowaniem. Jest singielką od 3 lat, ale chętnie romansuje. Mężczyzna dla niej musi być dojrzały, inteligentny, opiekuńczy, zabawny i ambitny.

Maciej Kindler to 23-letni trener personalny z Gdyni. Ma w sobie duszę artysty - chętnie maluje obrazy. Mocno skupia się w życiu na zarobkach i rozwoju kariery sportowej.

"Paradise Hotel" od marca na antenie TVN 7. Nagrania będą realizowane na indonezyjskiej wyspie Bali. Prowadzącą będzie Klaudia El Dursi.

d39hsjx

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39hsjx
d39hsjx