Trwa ładowanie...

"Pamiętniki wampirów" znikają z anteny. Sprawdź, co wydarzy się w finałowym odcinku

Powrót Eleny i ponowne rzucenie jej w ramiona Damona to nie wszystko. W finale "Pamiętników wampirów" raz jeszcze w Mystic Falls Stefan i Damon stoczą bitwę ze swoim największym wrogiem. Rozpęta się piekło i nie obędzie się bez ofiar.

"Pamiętniki wampirów" znikają z anteny. Sprawdź, co wydarzy się w finałowym odcinkuŹródło: Materiały prasowe
d2nedxl

"The Hollywood Reporter" zebrał spoilery, które do tej pory pojawiły się w sieci. Fani serialu z niecierpliwością czekali na przebudzenie Eleny i jej wspólne sceny z braćmi Salvatore. Czeka ich jednak rozczarowanie, gdyż Stefan nie jest już wolny, co zostawia samych Damona i Elenę, którzy pewnie będą żyli długo i szczęśliwie.

Na ekranie zobaczymy też kilku dawnych bohaterów. W finale pojawi się m.in. Kayla Ewell jako Vicki, siostra Matta, a także Michael Malarkey jako Enzo i Michael Trevino jako Tyler. Pojawi się także Steven R. McQueen jako Jeremy, młodszy brat Eleny, i David Anders jako John, prawdziwy ojciec Eleny.

W Mystic Falls rozpęta się piekło, a zginąć ma jedna z głównych postaci. Aktorzy i twórcy zapewniają, że zakończenie będzie bardzo satysfakcjonujące i że wątki głównych bohaterów zostaną pozamykane jak należy. Powrotu do wampirzego miasteczka nikt nie przewiduje. - Za 10 lat pewnie będę żył na ranczu w Wyoming i już nigdy o mnie nie usłyszycie. Dobrze jest zamknąć ten rozdział... jest coś pięknego w zakończeniu - skomentował Ian Somerhalder.

d2nedxl

Finałowy odcinek "Pamiętników wampirów" nosi tytuł "I Was Feeling Epic". Emisja zaplanowana jest na 10 marca.

Pamiętniki wampirów Facebook.com
Pamiętniki wampirów Źródło: Facebook.com
Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2nedxl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nedxl