Trwa ładowanie...
d4joj9k

Pamiętacie siostry z "Rodziny Zastępczej"? Opublikowały wspólne zdjęcie po latach

"Rodzina Zastępcza" była jednym z najdłużej emitowanych seriali w telewizji Polsat. Wszyscy bohaterowie zaskarbili sobie sympatię widzów, a ostatnio Monika Mrozowska opublikowała zdjęcie serialowych sióstr. Jak dziś wyglądają?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Eliza, Maja i Zosia z serialu "Rodzina Zastępcza"
Eliza, Maja i Zosia z serialu "Rodzina Zastępcza" (ons.pl, Fot: ons)
d4joj9k

Serial emitowany był do 2009 roku. Akcja związana była z życiem rodziny Kwiatkowskich. Jacek i Ania, serialowi rodzice, mieli dwójkę dzieci, Majkę oraz Filipa. W pewnym momencie postanowili zaadoptować z domu dziecka najpierw Romka, a później Zosią i Elizę.

Monika Mrozowska, która grała Majkę, wrzuciła fotkę z Misheel Jargalsajkhan i Aleksandrą Szwed. Instagramowy post wywołał wspomnienia u internautów.

d4joj9k

- "Mam sentyment do "Rodziny Zastępczej". Aż ciepło na sercu mi się robi, gdy patrzę na to zdjęcie", "Moje dzieciństwo", Jejku, jak ten czas leci... Pamiętam jak dziś, jak czekało się na "Rodzinę Zastępczą", "Uwielbiałam ten serial, "Rodzina Zastępcza" to był cudowny serial, taki ciepły i po prostu sympatyczny. Swego czasu marzyłam o takim psie jak Śliniak” – czytamy w komentarzach.

Trudno się dziwić, serial rzeczywiście zyskał miano kultowego. Dziś możemy jedynie powracać myślami do czasów emisji i przywoływać wszystkie historie związane z rodziną Kwiatkowskich.

ZOBACZ TAKŻE: Mrozowska o byłym mężu: "Rodziną będziemy zawsze. Rozwód to najtrudniejsza decyzja w życiu"

d4joj9k

Podziel się opinią

Share

d4joj9k

d4joj9k
d4joj9k