Trwa ładowanie...
d116m19

Pamiętacie "Sabrinę - nastoletnią czarownicę"? Melissa Joan Hart spotkała się z przyjaciółmi z dawnego serialu

43-letnia aktorka, odtwórczyni tytułowej Sabriny, nastoletniej czarownicy, którą wychowują dwie ciotki i kot, sprawiła fanom prezent w postaci zdjęcia z przyjaciółmi z planu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sabrina była ikoną dla młodych dziewczyn
Sabrina była ikoną dla młodych dziewczyn (Facebook.com)
d116m19

Choć młode pokolenia zachwycają się współczesną wersją Sabriny na Netfliksie, to roczniki 80. i 90. z pewnością pamiętają komediową wersję przygód o nastoletniej czarownicy w wykonaniu Melissy Joan Hart.

Zobacz wideo:

d116m19

Melissa Joan Hart spotkała się na kolacji z ekipą z dawnego planu, a obok niej siedział jej serialowy chłopak, Harvey. Fani wzruszyli się spotkaniem gwiazd po latach i domagają się kontynuacji przygód sympatycznej czarownicy.

Pod zdjęciem natychmiast pojawiły się komentarze. "Potrzebujemy wznowienia serialu od momentu zaręczyn z Harveyem. Niech będzie ślub, może zakup farmy, dorastanie ich dzieci. Niech serial będzie dostępny wszędzie i z każdego źródła", poprosiła jedna z fanek, a druga jej zawtórowała: "Tak! Zdecydowanie potrzebujemy poznać dalsze losy Sabriny, jej męża i dzieci".

Cóż, w dobie wznawiania filmowych produkcji sprzed lat, kontynuacja serialu nie byłaby zaskakującym pomysłem. Dalsze losy Sabriny z pewnością zgromadziłyby przed ekranami mnóstwo widzów. A przynajmniej tych urodzonych w latach 80.

d116m19

Zobacz też: Mają dość pomówień. Twórcy "Klanu" zabrali głos

Podziel się opinią

Share

d116m19

d116m19
d116m19