Pamiętacie "Sabrinę - nastoletnią czarownicę"? Melissa Joan Hart spotkała się z przyjaciółmi z dawnego serialu

Pamiętacie "Sabrinę - nastoletnią czarownicę"? Melissa Joan Hart spotkała się z przyjaciółmi z dawnego serialu
Źródło zdjęć: © Facebook.com

22.01.2020 19:25, aktual.: 22.01.2020 20:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

43-letnia aktorka, odtwórczyni tytułowej Sabriny, nastoletniej czarownicy, którą wychowują dwie ciotki i kot, sprawiła fanom prezent w postaci zdjęcia z przyjaciółmi z planu.

Choć młode pokolenia zachwycają się współczesną wersją Sabriny na Netfliksie, to roczniki 80. i 90. z pewnością pamiętają komediową wersję przygód o nastoletniej czarownicy w wykonaniu Melissy Joan Hart.

Melissa Joan Hart spotkała się na kolacji z ekipą z dawnego planu, a obok niej siedział jej serialowy chłopak, Harvey. Fani wzruszyli się spotkaniem gwiazd po latach i domagają się kontynuacji przygód sympatycznej czarownicy.

Pod zdjęciem natychmiast pojawiły się komentarze. "Potrzebujemy wznowienia serialu od momentu zaręczyn z Harveyem. Niech będzie ślub, może zakup farmy, dorastanie ich dzieci. Niech serial będzie dostępny wszędzie i z każdego źródła", poprosiła jedna z fanek, a druga jej zawtórowała: "Tak! Zdecydowanie potrzebujemy poznać dalsze losy Sabriny, jej męża i dzieci".

Cóż, w dobie wznawiania filmowych produkcji sprzed lat, kontynuacja serialu nie byłaby zaskakującym pomysłem. Dalsze losy Sabriny z pewnością zgromadziłyby przed ekranami mnóstwo widzów. A przynajmniej tych urodzonych w latach 80.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także