Mają dość pomówień. Twórcy "Klanu" zabrali głos

Mają dość pomówień. Twórcy "Klanu" zabrali głos
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.01.2020 15:05, aktual.: 21.01.2020 15:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Informacje o niekomfortowych warunkach pracy na planie produkcji TVP oburzyły ich twórców. Ekipa serialu "Klan" postanowiła odnieść się do zarzutów.

Kilka miesięcy temu aktorzy z “Klanu” opowiedzieli w mediach o tym, że sytuacja finansowa produkcji nie pozwala im na pełne uposażenie garderoby. Niektóre aktorki wolą przynosić na plan własne ubrania. Należy do nich Laura Łącz, która nagłośniła problem.

- W "Klanie" gram przeważnie w moich prywatnych ubraniach, które specjalnie przeznaczam na potrzeby tego serialu - powiedziała aktorka w rozmowie z "Faktem".

Nie tylko na planie tego serialu TVP istnieją braki budżetowe. Jednak to "Klan" stał się przysłowiowym chłopcem do bicia. Fakt ten mocno zirytował produkcję, więc postanowiono w końcu zdementować plotki.

"W związku z uporczywie powtarzanymi przez niektóre media, a zarazem nieprawdziwymi informacjami na temat warunków pracy na planie "Klanu", informujemy, że zarówno aktorzy, jak i członkowie ekipy realizującej serial otrzymują na śniadanie kanapki, a w porze lunchowej - obiad. Ponadto w barobusie dostępne są woda, kawa i herbata. Uprzejmie prosimy o nierozpowszechnianie nieprawdziwych i szkalujących informacji" - napisano w oświadczeniu na Facebooku.

Przypomnijmy że, według informatorów naszej redakcji nie tylko w garderobie są odczuwane braki funduszy. Pracownicy produkcji seriali TVP narzekali na skromne wyżywienie, brak ciepłych napoi. Cieszy nas informacja, że uległo to poprawie na planie "Klanu". Mamy nadzieję, że wkrótce będzie to dotyczyć wszystkich produkcji.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (44)
Zobacz także