Trwa ładowanie...
d1n9tr0

Mają dość pomówień. Twórcy "Klanu" zabrali głos

Informacje o niekomfortowych warunkach pracy na planie produkcji TVP oburzyły ich twórców. Ekipa serialu "Klan" postanowiła odnieść się do zarzutów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Klan" od lat cieszy się sympatią widzów
"Klan" od lat cieszy się sympatią widzów (Materiały prasowe)
d1n9tr0

Kilka miesięcy temu aktorzy z “Klanu” opowiedzieli w mediach o tym, że sytuacja finansowa produkcji nie pozwala im na pełne uposażenie garderoby. Niektóre aktorki wolą przynosić na plan własne ubrania. Należy do nich Laura Łącz, która nagłośniła problem.

- W "Klanie" gram przeważnie w moich prywatnych ubraniach, które specjalnie przeznaczam na potrzeby tego serialu - powiedziała aktorka w rozmowie z "Faktem".

Zobacz: Prolog - Paweł Kapusta

Nie tylko na planie tego serialu TVP istnieją braki budżetowe. Jednak to "Klan" stał się przysłowiowym chłopcem do bicia. Fakt ten mocno zirytował produkcję, więc postanowiono w końcu zdementować plotki.

d1n9tr0

"W związku z uporczywie powtarzanymi przez niektóre media, a zarazem nieprawdziwymi informacjami na temat warunków pracy na planie "Klanu", informujemy, że zarówno aktorzy, jak i członkowie ekipy realizującej serial otrzymują na śniadanie kanapki, a w porze lunchowej - obiad. Ponadto w barobusie dostępne są woda, kawa i herbata. Uprzejmie prosimy o nierozpowszechnianie nieprawdziwych i szkalujących informacji" - napisano w oświadczeniu na Facebooku.

Przypomnijmy że, według informatorów naszej redakcji nie tylko w garderobie są odczuwane braki funduszy. Pracownicy produkcji seriali TVP narzekali na skromne wyżywienie, brak ciepłych napoi. Cieszy nas informacja, że uległo to poprawie na planie "Klanu". Mamy nadzieję, że wkrótce będzie to dotyczyć wszystkich produkcji.

d1n9tr0

Podziel się opinią

Share

d1n9tr0

d1n9tr0