Trwa ładowanie...

Owsiak komentuje materiał "Minęła 20": "I pomyśleć, że ja płacę abonament..."

Nie cichnie echo po filmiku wyemitowanym w programie TVP, który sugerował nieprawidłowości finansowe w funkcjonowaniu WOŚP. Jerzy Owsiak w końcu odniósł się do sprawy.

Share
Owsiak komentuje materiał "Minęła 20": "I pomyśleć, że ja płacę abonament..."
Źródło: Facebook.com
d1yf2ow

10 stycznia TVP Info wyemitowała półtora minutową "Dobranockę" na koniec programu "Minęła 20". W animacji zasugerowano, że Jerzy Owsiak jest sterowany przez byłą prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz. Filmik atakujący WOŚP nagrała Barbara Piela. "Artystka" zamieściła też nagranie w mediach społecznościowych, wystawiając się na falę negatywnych i często obraźliwych komentarzy.

W obszernym wpisie na Facebooku Jerzy Owsiak odniósł się do zamieszania, który wywołał materiał TVP.

d1yf2ow

- Nie znam drugiego takiego wydarzenia, które w tak powszechny sposób połączyłoby tak wielu rożnych ludzi w jednej idei. Idea ta powstała 27 lat temu w Telewizji Publicznej. Ta sama, publiczna telewizja, przez 24 lata wspaniale potrafiła zachęcać Polaków do wspólnych działań, które przyniosły tyle dobrego. Dwadzieścia cztery lata świetnego przykładu, jak powinna być realizowana misja telewizji publicznej - tłumaczy Owsiak.

- W tym roku ta sama publiczna telewizja wyemitowała ten film w programie "Minęła dwudziesta”. Autorką lalek i chyba całej animacji jest p. Barbara Piela. Nie znam tej pani i zachodzę w łeb, w jaki sposób mogłem nadepnąć jej na odcisk? Może o tym jakiś film? (...) I pomyśleć, że ja płacę abonament radiowo-telewizyjny…
- napisał na Facebooku.

d1yf2ow

Podziel się opinią

Share
d1yf2ow
d1yf2ow