Trwa ładowanie...

Oto nowy uczestnik "Rolnik szuka żony". Skradnie serca pań?

Już w Wielkanoc na antenie TVP1 zadebiutuje pierwszy odcinek 4. edycji "Rolnik szuka żony". Wśród uczestników pojawią się także kobiety-rolniczki szukające mężów. Więcej emocji jednak często wzbudzają panowie. Czy tym razem to właściciel winnicy skradnie show?

Share
Oto nowy uczestnik "Rolnik szuka żony". Skradnie serca pań?
Źródło: kadr z programu
d68q06r

W pilotowym odcinku widzowie będą mogli także poznać nowych 10 uczestników. W serii krótkich wizytówek, każdy z nich przedstawi swoje pasje, marzenia, plany na życie i co najważniejsze - wizję idealnego życiowego partnera. Ostatecznie jednak do programu wejdzie tylko pięciu z nich. Wszystko będzie zależało od tego, ile listów zaadresowanych do nich wpłynie do redakcji TVP. Zanim jednak rolnicy sami przedstawią się na antenie, już teraz możemy nieco się o nich dowiedzieć.

Jednym z kandydatów biorących udział w show jest Mikołaj Korol, 72-letni rolnik z Mielnika nad Bugiem. Na co dzień zajmuje się uprawą szlachetnych odmian winogron i co więcej, jest właścicielem Winnicy Korol. Na swojej stronie internetowej zapewnia, że jego zawód jest jednocześnie jego pasją. Można się stamtąd dowiedzieć także, że rolnik enologię (winoznawstwo) na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Trzeba przyznać, że jego wyglądają imponująco, a on sam zapowiada się na jednego z barwniejszych uczestników. Czy to on podbije serca pań i przejdzie do programu? Przekonacie się już w najbliższym odcinku wyemitowanym w Niedzielę Wielkanocną.

kadr z programu
Źródło: kadr z programu

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d68q06r

Zobacz także: Marta Manowska o "Rolnik szuka żony"

d68q06r

Podziel się opinią

Share
d68q06r
d68q06r