Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": oto uczestnicy 4. edycji. Wśród nich rolniczki!

TVP1 opublikowała zwiastun pilotażowego odcinka nowej serii "Rolnik szuka żony". Kto powalczy o miłość na oczach milionów widzów?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2qnmvp

Już w Wielkanoc na antenie TVP1 zadebiutuje pierwszy odcinek 4. edycji "Rolnik szuka żony". Kim są nowi uczestnicy programu? Już teraz możemy uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, że wśród nich pojawią się kobiety-rolniczki szukające mężów.

W specjalnie wyemitowanym odcinku hitowego formatu TVP zaprezentowanych zostanie dziesięć niezwykłych osób, którym do szczęścia brakuje tylko jednego - drugiej połówki. W serii krótkich wizytówek, każdy z nich przedstawi swoje pasje, marzenia, plany na życie i co najważniejsze - wizję idealnego życiowego partnera.

Po emisji odcinka producenci programu czekać będą na listy od osób zainteresowanych bliższym poznaniem któregoś z uczestników. Cała korespondencja zostanie dostarczona adresatom, tak jak to miało miejsce w poprzednich seriach. Rolnicy, którzy otrzymają najwięcej listów, zostaną bohaterami 4. edycji i to oni sami wybiorą tych, których zaproszą do dalszego udziału w programie. Jak wyglądają ci, którzy będą walczyć o miłość przed kamerami? Tego dowiecie się z powyższego wideo!

d2qnmvp
tvp
Źródło: tvp

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2qnmvp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qnmvp
d2qnmvp