Trwa ładowanie...

"Ostry dyżur: niezwykłe przypadki": izba przyjęć dla wytrwałych

Share
"Ostry dyżur: niezwykłe przypadki": izba przyjęć dla wytrwałych
Źródło: mat. prasowe
d1quij5

W programie "Ostry dyżur: niezwykłe przypadki" lekarze i pielęgniarki jednego z najbardziej zatłoczonych amerykańskich szpitali stawiają czoła z pozoru beznadziejnym medycznym przypadkom. Kamery przemierzają szpitalne korytarze, rejestrując brawurowe akcje ratunkowe, codzienną walkę na śmierć i życie oraz stres, jaki nawet przez chwilę nie opuszcza dzielnego personelu. Premiera programu "Ostry dyżur: niezwykłe przypadki" we wtorek, 2 września o godz. 22:00 na TLC.

W kolejnej serii tego jednego z najpopularniejszych medycznych programów widzowie będą świadkiem najbardziej nieprawdopodobnych interwencji lekarzy. Tym razem do szpitala trafi kobieta z obcasem wbitym w policzek. Mężczyzna, który zderzył się z krową, zjawi się na izbie pokryty zwierzęcymi odchodami. Chirurdzy udzielą również pomocy nieprzytomnej tancerce tańca brzucha. Z kolei na sali porodowej dojdzie do dramatycznych powikłań po cesarskim cięciu, które przerosną umiejętności młodego lekarza prowadzącego. Pod opiekę personelu ostrego dyżuru trafi też pogryziony przez psa mężczyzna oraz uwięziona na muszli klozetowej kobieta.
Personel szpitala będzie musiał wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, by poradzić sobie z tymi trudnymi przypadkami. Okaże się również, że w obliczu stresu liczą się przede wszystkim wiedza i opanowanie. Bohaterowie programu staną przed prawdziwym sprawdzianem umiejętności, gdy okaże się, że w szpitalu zabrakło serum dla ukąszonego przez jadowitego węża mężczyzny. Lekarze będą mieli bardzo mało czasu na znalezienie niekonwencjonalnego sposobu na uratowanie życia pacjenta.

Wizyta w pełnej pacjentów szpitalnej izbie przyjęć zawsze obfituje w niespodzianki oraz emocjonujące chwile oczekiwania na diagnozę lekarza. Jak tym razem poradzi sobie personel ostrego dyżuru? Czy wiedza i doświadczenie chirurgów i pielęgniarek okażą się wystarczające?

Widzowie dowiedzą się, oglądając program "Ostry dyżur: niezwykłe przypadki" we wtorek, 2 września o godzinie 22:00.

d1quij5

Podziel się opinią

Share
d1quij5
d1quij5