Trwa ładowanie...

"Orange Is The New Black": Beata Kozidrak promuje serial Netfliksa

"Orange Is The New Black" święci ogromne triumfy na Netfliksie. Z okazji premiery finałowego sezonu platforma przygotowała specjalny spot z udziałem Beaty Kozidrak.
Share
"Orange Is New Black": Beata Kozidrak promuje serial Netfliksa
"Orange Is New Black": Beata Kozidrak promuje serial NetfliksaŹródło: East News
dc5y1ty

"Orange Is The New Black": Beata Kozidrak promuje serial Netfliksa

Polski oddział Netfliksa przyzwyczaił nas do wysokiej jakości spotów reklamowych. Często występują w nich znane gwiazdy, a samym materiałom towarzyszą nietypowe koncepcje. Podobnie było w przypadku wideo do serialu "Orange Is The New Black". W ubiegłym roku mogliśmy podziwiać Magdę Gessler, tym razem pojawiła się inna polska gwiazda - Beata Kozidrak.

Przez kilka pierwszych sekund widzimy kobietę ubraną w strój więźniarki, która zmywa podłogę. Po pewnym czasie kamerzysta skupia się na dwóch bohaterkach serialu. Przyglądają się one nowej więźniarce, która pewnym krokiem zmierza przez korytarz aresztu. Jak się okazuje, jest to sama Beata Kozidrak.

"Orange Is The New Black" - serial Netfliksa

"Orange Is The New Black" to amerykański komediodramat wyprodukowany przez Netfliksa. Serial oparty został na książce "Dziewczyny z Danbury. Orange Is The New Black" autorstwa Piper Kerman.

dc5y1ty

Serial przedstawia historię Piper Chapman (Taylor Schilling), która na 15 miesięcy zostaje zesłana do żeńskiego więzienia za posiadanie walizki pełnej pieniędzy z transakcji narkotykowych swojej byłej dziewczyny i międzynarodowej przemytniczki narkotyków Alex Vause (Laura Prepon).

W serialu przedstawione są losy osadzonych z różnych klas społecznych i o różnym pochodzeniu. Historie kobiet i personelu więzienia są uzupełniane o retrospekcje. Fabuła koncentruje się na pracownikach więzienia, które jest zarządzane przez Joe Caputo, dobrodusznego mężczyznę, który na swój sposób stara się kierować zasadami oraz dbać o personel i więźniarki oraz na relacjach między kobietami osadzonymi w więzieniu.

dc5y1ty

Podziel się opinią

Share
dc5y1ty
dc5y1ty