Trwa ładowanie...

Opublikował zdjęcie z ojcem. Kammel miał wtedy 14 lat

Tomasz Kammel postanowił zaskoczyć swoich fanów i opublikował zdjęcie z czasów młodości, na którym pozuje wraz z ojcem. Wielu internautów wypowiedziało się na temat ich podobieństwa. Ich odpowiedzi są zaskakujące.

Share
Tomasz Kammel jest bardzo aktywny na Instagramie
Tomasz Kammel jest bardzo aktywny na InstagramieŹródło: fot. AKPA
dp5bw5w

Tomasz Kammel od ponad dwudziestu związany jest z Telewizją Polską. Jako prezenter umila widzom czas, prowadząc "Pytanie na śniadanie" i inne programy rozrywkowe TVP. Oprócz tego gwiazdor pracuje też jako konferansjer (prowadził m.in. Sopot Festival i Festiwal Jedynki) oraz trener, który uczy innych sztuki autoprezentacji i wystąpień publicznych.

To postać niezwykle aktywna także w mediach społecznościowych. Publikuje posty nawet w przerwie "Pytania na śniadanie". Na jego profilu roi się od bardzo różnych treści – od poważniejszych po bardziej humorystyczne. Kammel co jakiś czas wrzuca też zdjęcia ze swoją rodziną, zwłaszcza z ojcem, Christianem Kammelem.

Tomasz Kammel stanął w obronie społeczności LGBT

Na najnowszym poście Kammela na Instagramie widzimy go właśnie z ojcem. Gwiazdor wygrzebał zdjęcie sprzed 35 lat i przy okazji spytał internautów o to, czy widzą podobieństwo między nim a ojcem. "No to jak daleko pada jabłko od jabłoni? Podobny czy niepodobny?" – napisał.

dp5bw5w

Na odpowiedź internautów nie musiał długo czekać. Większość z nich stwierdziła, że wówczas 14-letni Kammel nie był podobny do swojego ojca. "Pewnie podobny do dziadka, bo do taty niestety nie", "Pewnie cała mama, bo do taty niepodobny", "Ja... Jabłka przy jabłoni nie widzę", "Proponuję zrobić test DNA" – napisali. Przy okazji kilku internautów żartobliwie stwierdziło, że Kammel wynalazł jedną z najpowszechniejszych min przy selfie: "Już wtedy dzióbek robiłeś", "Wynalazł Pan dzióbek. Trzeba było opatentować" – czytamy.

Przypomnijmy, że Tomasz Kammel w jednym z ostatnich wpisów na Instagramie wywołał pewne zamieszanie. Opublikował mem z przekazem "wszyscy, którzy zostali zaszczepieni w 1796 r. na ospę, nie żyją". Post miał wydźwięk ironiczny, ale nie wszyscy zrozumieli go w ten sposób i dziennikarz musiał opublikować jeszcze jeden wpis, w którym zapewnił, że się zaszczepi przeciwko Covid-19.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dp5bw5w

Podziel się opinią

Share
dp5bw5w
dp5bw5w