Optymistyczny wpis dziennikarki chorej na raka. Lekarz dał jej zielone światło!

Nagle zniknęła z anteny i długo nie było wiadomo dlaczego. Gdy w końcu okazało się, co się stało, widzowie nie szczędzili wyrazów współczucia i słów wsparcia. Chora na raka piersi dziennikarka nie traci z fanami kontaktu. Ostatnio miała im do przekazania bardzo dobre wieści. Co za optymizm!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Górska (po prawej)
Joanna Górska (po prawej) (Facebook.com)
WP

Joanna Górska opublikowała post, w którym informuje, że niebawem wybiera się na wakacje. Jak się okazuje, dziennikarka dostała pozwolenie od lekarzy na krótki wyjazd. Podróżowanie osób chorych na raka jest dość kłopotliwe i bardzo często niemożliwe, dlatego tym bardziej Górka cieszy się, że dostała taka możliwość.

"Nie wierzę... Póki nie oderwiemy się od ziemi nie uwierzę, że to się dzieje 😀 Onkolog powiedziała "pozwalam" więc lecimy po naszą nagrodę za pierwszy etap leczenia. Wyjazd "rakówki" to nie taka prosta sprawa... ale już niebawem moim największym zmartwieniem będzie 🤔 czy krem z filtrem 50+ rzeczywiście chroni przed słońcem 🗺🌞🗺 Choroba nie musi ograniczać - mam zamiar to udowodnić 🌴🌴" - napisała dziennikarka na swoim profilu na Facebooku. (pisownia oryginalna)

WP

Wiele osób załamałoby się po wiadomości, że chorują na nowotwór i miałoby do tego prawo. Dziennikarka Polsatu stara się nie tracić optymizmu. Swoją walkę relacjonuje w mediach społecznościowych i zachęca do regularnych badań kontrolnych.

Joanna Górska zniknęła z anteny Polsatu i Polsat News we wrześniu. Widzowie byli zaniepokojeni. Wreszcie w październiku na swoim profilu na Facebooku napisała, że "czas powiedzieć, o co chodzi". Pokazała zdjęcie w chustce na głowie i przyznała, że jest chora. "Wrócę, jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków. Badajcie się! To bardzo ważne. Im szybciej się wie, tym większe szanse" – napisała dziennikarka i wywołała ogromne poruszenie nie tylko wśród swoich fanów. Wszyscy deklarowali, że trzymają za nią kciuki, radzili, by włosami się nie przejmowała i myślała pozytywnie.

Facebook.com
Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP