Marek Krupski jest załamany. Pożegnał ukochaną mamę

Marek Krupski pożegnał ukochaną mamę (AKPA)
Marek Krupski pożegnał ukochaną mamę (AKPA)

17.10.2021 11:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marek Krupski podzielił się smutną informacją o śmierci matki. Aktor opisuje ból po stracie ukochanej rodzicielki i jak sam podkreśla, nie sądzi, by czas leczył rany.

"Kocham cię, mamo. To nieprawda, że czas przyzwyczaja do bólu" - tymi poruszającymi słowami Marek Krupski, aktor znany z serialu "Barwy szczęścia", zwrócił się do zmarłej mamy. Zarówno on, jak i jego małżonka Magda Modra byli do niej bardzo przywiązani.

"Mamo, bardzo tęsknimy. Serce nam pęka z bólu. Dziękujemy za to, że byłaś blisko nas. Tak ciężko być silnym, gdy ciebie już nie ma. Dobranoc, śpij spokojnie" - w pożegnalnym poście na Instagramie wyznaje prezenterka i aktorka. Na koniec dodaje: "zawsze będziemy czuć twoją pomocną dłoń. Moja najukochańsza teściowa".

Marek Krupski z żoną Magdą Modrą
Marek Krupski z żoną Magdą Modrą AKPA

Marek Krupski i Magdalena Modra są małżeństwem już od 14 lat. Mają dwie córki i jak zgodnie podkreślają, rodzina jest dla nich najważniejsza. Aktor jak tylko może, chwali ukochaną żonę. Kilka lat temu w rozmowie z "Rewią" opowiedział o swoim silnym uczuciu:

- Madzia jest kobietą, dla której chcę się starać. Podziwiam ją i kocham. Ona sprawia, że czuję się stuprocentowym mężczyzną. Magda jest wspaniałą mamą. Wychowuje nasze córki w cudowny sposób.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także