Trwa ładowanie...

OMZRiK chce pozwać Samuela Pereirę. Ruszyła kolejna zbiórka pieniędzy

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych ogłosił "koniec bezkarności pracownika mediów pisowskich". Chodzi o Samuela Pereirę, który swoimi licznymi wypowiedziami miał "kolportować nieprawdę" na temat Ośrodka. Nie wiadomo, o jakie słowa chodzi, ale ludzie już wpłacają pieniądze na kolejną zbiórkę zorganizowaną przez OMZRiK.

Samuel Pereira do listopada 2020 r. był redaktorem naczelnym portalu TVP.info Samuel Pereira do listopada 2020 r. był redaktorem naczelnym portalu TVP.info Źródło: East News, fot: Stefan Maszewski/REPORTER
d38q9zp
d38q9zp

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych ogłosił niedawno sukces związany z pozwaniem Jarosława Jakimowicz (który twierdził, że żadnej sprawy w sądzie nie było), a teraz bierze się za kolejną ikonę TVP Info.

"Nie możemy dłużej tolerować zachowań, które prezentuje Samuel Pereira, przez lata związany z TVP Info" – oznajmił OMZRiK, który zbiera pieniądze na pozew.

Które wypowiedzi Pereiry zmotywowały Ośrodek do podjęcia kroków prawnych? – Mamy na myśli rozmaite nieprawdziwe informacje, kolportowane przez Samuela Pereirę. O szczegółach nie chcę rozmawiać, będą wskazane w pozwie – powiedział Konrad Dulkowski, koordynator Ośrodka w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa! Kolejni uczestnicy zostają rodzicami

"Przygotujemy pozew i spotkamy się z nim w sądzie! Koniec bezkarności pracowników pisowskich mediów!" – grzmiał Ośrodek w mediach społecznościowych i na stronie zbiórki. Dotychczas udało się uzbierać 2,5 tys. zł od 60 wspierających. Cel to 15 tys. zł.

d38q9zp

Na platformie zrzutka.pl OMZRiK cały czas prosi też o 19 tys. zł na "cele statutowe". Przez prawie 3 tygodnie zebrano 4460 zł od 85 osób. Profil OMZRiK na Facebooku obserwuje ponad 313 tys. osób.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d38q9zp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38q9zp