Trwa ładowanie...

Oliwia Miśkiewicz pokazała płaski brzuch. Jest się czym chwalić

Znana z "Love Island" Oliwia Miśkiewicz stara się zostawić za sobą złe doświadczenia i skupić na samej sobie. Nic więc dziwnego, że modelka ma czas na intensywne treningi. Efektami lubi dzielić się ze swoimi fanami.

Share
Oliwia Miśkiewicz pokazała płaski brzuch. Jest się czym chwalić
Źródło: Instagram
d1e91tv

Aktualnie największe zainteresowanie wśród fanów wzbudza jej życie miłosne. Oliwia Miśkiewicz zdecydowała się wziąć udział w show Polsatu "Love Island. Wyspa miłości", gdzie poznała Maćka Szewczyka. Szybko wpadli sobie w ramiona i, pomimo częstych kłótni, byli nierozłączni. Deszczowe chmury zbierały się jednak nad nimi, aż w końcu powstała z nich burza. W tym momencie, pomimo wcześniejszych perypetii, relacje między byłą parą są poprawne. On skupia się na sporcie, ona na samej sobie i karierze.

Jak na modelkę przystało, Oliwia Miśkiewicz ma niemal perfekcyjną figurę. Na swoim instagramowym profilu pokazała zdjęcie zupełnie płaskiego brzucha. Nie ma co się oszukiwać, że taką sylwetkę można w łatwy sposób uzyskać i utrzymywać bez wyrzeczeń. Uczestniczka "Love Island" ciężko trenuje oraz utrzymuje zbilansowaną dietę. I choć dla niektórych jest to wręcz nie do pomyślenia, dla takiego ciała zdecydowanie warto się "poświęcić".

A jak Wam podoba się Oliwia Miśkiewicz? Uważacie, że ma idealne ciało?

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1e91tv

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1e91tv
d1e91tv