Trwa ładowanie...
d35pqwa

Olga Frycz z ciążowym brzuszkiem. Do tej pory go nie pokazywała

Ostatnie miesiące są dla Olgi Frycz nad wyraz gorące. Najpierw radosna wieść o ciąży aktorki, a nieco później wypowiedź o warunkach pracy panujących podczas kręcenia "M jak miłość", która wywołała medialną burzę. Choć do tej pory raczej się pokazywała brzuszka, tym razem opublikowała zdjęcie, gdzie go widać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ciąża sprzyja aktorce. Wygląda świetnie.
Ciąża sprzyja aktorce. Wygląda świetnie. (Instagram.com)
d35pqwa

Ciąże znanych osób zawsze budzą duże zainteresowanie wśród fanów. Frycz za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że spodziewa się dziecka. A nieco wcześniej media rozpisywały się o tym, że kupiła nowe, większe mieszkanie, w którym wraz z ukochanym będą mogli stworzyć ciepły, rodzinny dom.

ZOBACZ TAKŻE: Marcjanna Lelek o roli w "M jak Miłość": czuję się bezużyteczna

Olga Frycz ma bardzo charakterystyczny i oryginalny styl ubierania się. Bardzo często zakłada luźne ubrania, wobec tego nie można było dopatrzeć się ciążowego brzuszka. Do pewnego momentu. Coraz częściej Frycz jednak podkreśla brzuszek. Widać go na najnowszych zdjęciach. Wygląda naprawdę kwitnąco.

"Pięknie, ta ciąża tylko służy" - czytamy w komentarzach, gdzie fani komplementują młodą aktorkę.

Przypomnijmy, że Frycz jest w szczęśliwym związku z Grzegorzem Sobieszkiem, trenerem muay thai. - Przyszłam na zajęcia i zakochałam się w moim trenerze. Grzesiu jest sportowcem, trenerem, zawodnikiem brazylijskiego jujitsu. Jest silny, wygląda bardzo groźnie i też nie je mięsa od kilkunastu lat (red. aktorka również nie je, dlatego zwróciła na to uwagę) – mówiła w rozmowie z "Fleszem".

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d35pqwa

Podziel się opinią

Share
d35pqwa
d35pqwa