Ola Jordan urodziła. Gwiazdy pospieszyły z gratulacjami

Ola Jordan urodziła. Gwiazdy pospieszyły z gratulacjami
Źródło zdjęć: © Getty Images

01.03.2020 18:38, aktual.: 01.03.2020 18:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ola Jordan została mamą. O dziecko starała się przez dwa lata. Wreszcie się udało, na świat przyszła córeczka tancerki.

Ola Jordan została mamą. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie z maleńką, niemowlęcą piąstką. "She’s here and she is perfect" (Ona już tu jest i jest doskonała) - napisała tancerka i dawna jurorka "Tańca z gwiazdami". Przyjaciele Jordan natychmiast pospieszyli z gratulacjami. Słowa miłości przesłał Michał Malitowski, u którego ostatnio również sporo się dzieje. Malitowski wziął ślub, a niedługo przedtem zerwał ze swoją wieloletnią partnerką Joanną Leunis. Ona także skomentowała zdjęcie Jordan.

Złożyła gratulacje Oli i jej mężowi. Dodała, że narodziny dziecka to cudowny czas i życzyła koleżance po fachu mnóstwo radości z "małym aniołkiem". Leunis wie, o czym mówi - razem z Malitowskim wychowują córkę.

Ola Jordan, tancerka i gwiazda telewizji we wrześniu 2019 r. ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Wyznała też, że droga do poczęcia wcale nie była łatwa. Jordan i jej mąż przez dwa lata starali się o ciążę. Byli pod opieką specjalistów od niepłodności, w końcu zdecydowali się na skorzystanie z metody in vitro. Dzięki niej mieli cień szansy na spełnienie marzenia o dziecku, Kiedy stało się jasne, że zostaną rodzicami, byli wniebowzięci.

O wszystkim opowiedzieli w wywiadzie udzielonym magazynowi "Hello". "Mamy dużo miłości, by się nią dzielić i wiem, że James będzie najlepszym z tatusiów. To tak naprawdę delikatny facet i już rozmawia z naszym maleństwem każdego dnia przy moim brzuchu. Jestem z Jamesem przez ponad pół mojego życia i zawsze twierdziłam, że nie mogłabym kochać nikogo tak mocno jak jego... Ale teraz będę mogła, choć w zupełnie inny sposób. Nie mogę się doczekać, by spotkać maluszka, który we mnie rośnie" - Jordan dodała na swoim profilu na Instagramie kilka miesięcy temu.

Teraz James na swoim koncie dodał zdjęcie z maleńkimi stópkami. "I’m the happiest man in the world" (Jestem najszczęśliwszym mężczyzną na świecie) - napisał.

Ola i James Jordanowie pobrali się w 2003 r., a poznali 4 lata wcześniej. Kiedy tancerka wychodziła za mąż, miała tylko 21 lat. Teraz ma 38 lat i po kilku latach starań została mamą maleńkiej dziewczynki. Na pewno jest bardzo szczęśliwa.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także