Trwa ładowanie...
d1nqms5

Ola Jordan niebawem zostanie mamą. Wprost rozkwita w ciąży

Ola Jordan niebawem zostanie mamą. Szczęśliwa tancerka systematycznie dokumentuje, jak zmienia się w ciąży. Nie da się ukryć, jest w świetnej formie i wygląda kwitnąco!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ola Jordan spodziewa się dziecka
Ola Jordan spodziewa się dziecka (ONS.pl)
d1nqms5

Ola Jordan dała się poznać szerszej publiczności jako jurorka rodzimej edycji "Tańca z gwiazdami". Wcześniej podbiła serca widzów na Wyspach, występując w brytyjskiej wersji. Tuż przed jubileuszową serią w Polsacie media obiegła wieść, że za stołem jurorskim zabraknie sympatycznej tancerki.

Jordan miała ważny powód, by wycofać się na jakiś czas z zawodowego życia. Na początku września podzieliła się z fanami radosną nowiną. Już niebawem zostanie mamą. Tancerka nie kryła, że długo starali się wraz z mężem o dziecko. W rozmowie z magazynem "Hello!" mówiła, że kiedy prawie straciła nadzieję, udała się z mężem do kliniki specjalizującej się w leczeniu niepłodności. Wtedy lekarz uświadomił ją, że dzięki metodzie in-vitro istnieje cień szansy, by została mamą.

Zobacz wideo: Ola Jordan o debiucie w roli jurorki w "TzG": nie chciałam być dla nich zbyt surowa

W końcu jej marzenie się spełniło. O drodze do macierzyństwa opowiedziała, udzielając wywiadu wraz z mężem magazynowi "Hello". Dodatkowo opublikowała na Instagramie post, w którym potwierdziła, że jest w ciąży. - Tak naprawdę nie mogę uwierzyć, że to piszę, ale jestem szczęśliwa mogąc przekazać, że wraz z Jamesem spodziewamy się dziecka. Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani, że w naszej rodzinie pojawi się maleństwo – napisała.

d1nqms5

Teraz systematycznie zamieszcza zdjęcia, na których uwiecznia, jak zmienia się w ciąży. Ciążowy brzuszek tancerki jest coraz większy, co skutecznie przykuło także uwagę brytyjskich mediów. "Daily Mail" podkreśla, że Jordan mimo swojego stanu nie zwalnia jeszcze tempa i pracuje w The Harlequin Theatre. Tancerka zaś pochwaliła się ostatnio zdjęciem zrobionym w trakcie przerwy od prób. Na pierwszy rzut oka widać, że promienieje i kwitnie w ciąży.

Przewiduje się, że pociecha Oli Jordan i jej męża, Jamesa, przyjdzie na świat w marcu. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć zdrowia przyszłej mamie i maleństwu i trzymać kciuki za pomyślne rozwiązanie!

d1nqms5

Podziel się opinią

Share
d1nqms5
d1nqms5