Trwa ładowanie...
29-10-2009 12:09

Okrutne morderstwo w "Barwach szczęścia"

Okrutne morderstwo w "Barwach szczęścia"Źródło: AKPA
d1lvqz5
d1lvqz5

W "Barwach szczęścia" Kaśka przeżyje szok. Dowie się o śmierci Sama i stanie w obliczu prawdziwego niebezpieczeństwa. Jej życie również będzie poważnie zagrożone.

Wszystko jednak zacznie się od podróży Kaśki do Warszawy. Będzie chciała wyjaśnić kilka spraw z matką. Odwiedza klub fitness, gdzie spotyka Sama. Ten prosi ją o zwrot książki Quo Vadis" ponieważ jest dla niego niezwykle cenna. Kąska jednak zwraca chłopakowi egzemplarz zakupiony w księgarni.

Sam przewraca nerwowo kartki, by znaleźć to, co ukrył w publikacji. Niestety nic nie znajduje. Żadnych zapisków ani notatek, które zostawił między stronami. To wydarzenie wkrótce ma poważne konsekwencje.

Kaśkę odwiedza policjant i wypytuje o Sama. Nieświadoma opowiada wszystko funkcjonariuszowi, by w pewnym momencie o mało nie zemdleć z wrażenia. Okazuje się, że chłopak został zamordowany. To nie koniec złych wiadomości. Policjant prosi dziewczynę, by uważała także na siebie, ponieważ zagrożone jest jej życie.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kolejnych odcinków serialu "Barwy szczęścia". Wątki kryminalne mogą być tym razem nadzwyczaj ciekawe.

d1lvqz5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lvqz5