Ojciec prezenterki walczy w Ukrainie. "Dziś jego scena to wojna"

Marcin Prokop i Alina Makarczuk poprowadzili koncert "Razem z Ukrainą"
Marcin Prokop i Alina Makarczuk poprowadzili koncert "Razem z Ukrainą"
Źródło zdjęć: © TVN

21.03.2022 10:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Charytatywny koncert TVN w łódzkiej Atlas Arenie poprowadził Marcin Prokop razem z Aliną Makarczuk. Ukraińską prezenterką, która pod koniec wydarzenia poruszyła osobisty wątek związany z wojną w Ukrainie. Łzy same cisnęły się do oczu.

20 marca w Łodzi odbył się koncert charytatywny "Razem z Ukrainą", którego celem było zebranie pieniędzy na rzecz pomocy obywatelom Ukrainy. Całkowity dochód z wydarzenia organizowanego przez TVN został przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej.

W roli konferansjerów wystąpili Marcin Prokop i Alina Makarczuk, która pod koniec koncertu zwróciła się do widzów w 50 krajach, w których można było oglądać koncert TVN.

- Jestem Ukrainką, dziennikarką, ale też muzykiem. Dlatego wiem, że występ na scenie takiej jak ta, jest marzeniem każdego artysty – mówiła Makarczuk.

- Ale dla ukraińskich mężczyzn, w tym dla mojego taty, sceną, na której muszą obecnie występować, jest wojna – dodała młoda prezenterka.

- Popularni ukraińscy muzycy, którzy w normalnych czasach ruszyliby w swoje trasy koncertowe, teraz bronią Ukrainy. Bronią naszego kraju. Dziś wieczorem nie mogło jednak ich zabraknąć – skwitowała Makarczuk, po czym na ekranie pojawiły się twarze popularnych ukraińskich piosenkarzy, wykonujących a cappella hymn Ukrainy.

Wcześniej na scenie w Łodzi pojawiły się takie gwiazdy jak Vito Bambino, Krzysztof Zalewski, Igo, Daria Zawiałow, Stanisław Soyka, Anita Lipnicka, Kayah, Natalia Przybysz, Maciej Musiałowski, Tomasz Ziętek, Tina Karol, Dagadana, Jerry Heil, Daria Psekho. Do projektu włączyli się również wybitni polscy aktorzy – m.in. Maja Komorowska, Danuta Stenka, Vanessa Aleksander, Andrzej Seweryn.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także