Trwa ładowanie...
04-11-2009 13:10

"Ojciec Mateusz" na aukcji charytatywnej

Share
"Ojciec Mateusz" na aukcji charytatywnejŹródło: AKPA
djq8r1t

Ostatnie odcinki II transzy opowieści o sprytnym księdzu detektywie zapowiadają się nad wyraz ciekawie.

Ojciec Mateusz znów będzie pędził na swym rowerze po malowniczym Sandomierzu rozwiązując coraz to nowe zagadki kryminalne. Niebawem detektyw w sutannie pod lupę weźmie aukcję charytatywną, na której sprzedawane będą porcelanowe lalki. Ich darczyńcą będzie bogata bizneswomen, w którą, gościnnie, wcieli się Dorota Landowska.

"Moja bohaterka chciała zrobić coś dobrego, więc przekazała lalki ze swej kolekcji na aukcję dobroczynną. Okazuje się jednak, że dobre serce najłatwiej zranić. W trakcie trwania aukcji Klara dowie się, że mąż ją zdradza i kryje również inne tajemnice" - wyjaśnia Dorota Landowska.

Czy bogatej biznesmence uda się wyjść cało z zastawionej na nią intrygi? Czy Ojciec Mateusz (Artur Żmijewski)
, starszy aspirant Mieczysław Nocul (Michał Piela) oraz inspektor Orest Możejko (Piotr Polk) będą i tym razem w stanie pomóc, zobaczymy w jednym z ostatnich odcinków II serii, zatytułowanym "Łzy Ewy".

Na 17 odcinków tej transzy serial może pochwalić się niezłą oglądalnością. II serię "Ojca Mateusza" oglądało bowiem średnio ponad 5,5 miliona widzów! Jak widać serial nadal przyciąga przed telewizory. Zapewne dlatego twórcy już zapowiadają, że III seria przygód niepokornego księdza na pewno powstanie.

djq8r1t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djq8r1t
djq8r1t