Ogłosili, że Domagała będzie ich gościem. Zdementował to, a TVP usunęła jego komentarz

Paweł Domagała zareagował na wpadkę "Pytania na śniadanie".
Paweł Domagała zareagował na wpadkę "Pytania na śniadanie".
Źródło zdjęć: © ONS

11.11.2020 15:05, aktual.: 02.03.2022 08:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na profilu programu "Pytanie do śniadanie" na Facebooku doszło do poważnej pomyłki. Zapowiedziano rozmowę z Pawłem Domagałą, który wcale nie miał pojawić się na wizji. Muzyk od razu zareagował.

Prowadzenie programu na żywo jest nie lada wyzwaniem. Dobrze wiedzą o tym osoby odpowiedzialne za nadawanie śniadaniówek. Językowe przejęzyczenia i niekontrolowane wypowiedzi gości to ich codzienność, jednak w dzisiejszych czasach równie ważne jest utrzymywanie kontaktu z widzami w mediach społecznościowych. Tam też może dojść do wpadek, o czym boleśnie przekonali się administratorzy profilu "Pytania na śniadanie" na Facebooku.

W środowy poranek 11 listopada dodano post, w którym zapowiedziano, że jednym z gości będzie Paweł Domagała. Dodano też jego zdjęcie. Szybko okazało się, że nie jest to prawdą.

Wpadki "Wiadomości" TVP. Sporo się ich nazbierało

Internautów z błędu wyprowadził sam muzyk. Skomentował wpis na Facebooku dosadnymi słowami. "Nie będzie mnie i nigdy nie miało mnie być. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Pozdrawiam" - napisał.

Pierwotny wpis z profilu "Pytania na Śniadanie" na Facebooku.
Pierwotny wpis z profilu "Pytania na Śniadanie" na Facebooku. © Facebook

Osoby zarządzające profilem programu szybko zareagowały po komentarzu muzyka. Niestety nie przyznali się do błędu i nie przeprosili Pawła Domagały. Zamiast tego edytowano wpis, usuwając jego zdjęcie oraz komentarz gwiazdora.

Na szczęście udało nam się udokumentować usunięty komentarz Pawła Domagały. Z jego tonu wypowiedzi wnioskujemy, że długo nie przyjmie zaproszenia do żadnego programu Telewizji Polskiej.

Usunięty komentarz Pawła Domagały pod postem z jego wizerunkiem.
Usunięty komentarz Pawła Domagały pod postem z jego wizerunkiem.© Facebook
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (69)
Zobacz także