Trwa ładowanie...

"Odlot" - najlepszy film animowany roku już wkrótce w sprzedaży!

Nadchodzi nie lada gratka dla wszystkich sympatyków animowanych filmów przygodowych. Już 5 lutego b.r. na sklepowych półkach pojawi się jedna z najbardziej udanych produkcji wytwórni Disney•Pixar i Walt Disney Studios Home Entertainment.

"Odlot" - najlepszy film animowany roku już wkrótce w sprzedaży!
dek3uaj
dek3uaj

Odlot to efektowny, animowany film przygodowy, który obfituje w zaskakujące zwroty akcji, zabawne sytuacje i pozytywne emocje. Tytuł ten sprzedawany będzie w dwupłytowej edycji Blu-ray Combo (Blu-ray + DVD) i jednopłytowej DVD. Obie edycje zawierać będą pokaźną ilość materiałów dodatkowych.

Odlot to przesympatyczna historia, której bohaterem jest 78-letni sprzedawca balonów – Carl Fredricksen. U schyłku swych dni udaje mu się zrealizować marzenie życia, którym jest podróż w dzikie rejony Ameryki Południowej. Co więcej, staruszek postanawia wybrać się tam wraz z całym swym dobytkiem. Jak? Podczepiając do swego domu tysiące balonów. Tuż po wystartowaniu Carl odkrywa, że wraz z nim w podróż wyruszył pełen entuzjazmu, ośmioletni Syn Dzikiej Przyrody – Russell. Ich jedyna w swoim rodzaju podróż do zaginionego świata jest pełna humoru, osobliwych przygód oraz zaskakujących zwrotów akcji!

Reżyserię Odlotu powierzono nominowanemu do Oscara Pete’owi Docterowi (najlepszy scenariusz oryginalny za WALL•E w 2008 r.; najlepszy pełnometrażowy film animowany za Potwory i spółka w 2001 r.), który zadbał, by film obfitował w wiele zabawnych wydarzeń i ciekawych przygód. Dużym atutem Odlotu są także świetni aktorzy użyczający głosów bohaterom. W udźwiękowieniu filmu udział wzięli między innymi: Wojciech Siemion (Carl Fredricksen), Ignacy Gogolewski (Charles Muntz), Kacper Cybiński (Russel), Paweł Szczęsny (Brygadzista Tom), Emilia Stachurska (młoda Ellie), Cezary Pazura (As), Marian Opania (Beta), Jerzy Kryszak (Gamma).

dek3uaj

Odlot to dziesiąta produkcja studia Disney•Pixar, które ma na swoim koncie ogromne sukcesy. Filmowcy ze studia Pixar mogą się pochwalić nie tylko świetnymi wynikami finansowymi i doskonałymi recenzjami krytyków, ale także czterema statuetkami Oscara za najlepszy pełnometrażowy film animowany: WALL•E (2008), Ratatouille (2007), Iniemamocni (2004) i Gdzie jest Nemo (2003), jak również wyróżnieniami za animacje: Auta, Potwory i spółka, Toy Story 2, Dawno temu w trawie i Toy Story. Podobnie jak inne produkcje Pixara, Odlot zadebiutował na wielkim ekranie jako najchętniej oglądany film kinowy.

• Komentarz reżysera Pete’a Doctera i współreżysera Boba Petersona.
• Nadzwyczajna misja Asa – nieemitowana wcześniej krótkometrażówka, która opowiada o perypetiach psa Asa, próbującego ukończyć swą „nadzwyczajną misję”. Animację wyreżyserował Ronnie Del Carmen, który nadzorował prace nad scenariuszem filmu Odlot.
• Wiele końców Muntza – materiał dokumentalny o jednym z głównych bohaterów filmu, Charlsie Muntzu. Rozwój fabuły wymógł na twórcach konieczność uśmiercenia postaci. Rozważano wiele możliwości, w jakich Muntz może zginąć, aż w końcu udało się opracować ostateczną wersję.
• Częściowe zachmurzenie – abstrakcyjna krótkometrażówka, która na długo zostanie w Waszej pamięci! Wszyscy wiedzą, że dzieci przynoszone są przez bociany. Nikt jednak nie zastanawia się, w jaki sposób trafiają one do bocianów! Odpowiedzi szukać należy wysoko w stratosferze. Znajdują się tam chmury, które zajmują się „produkcją” słodkich berbeci. Niestety, jednej z nich przypadło mniej sympatyczne zadanie. Traf bowiem chciał, że wyspecjalizowała się w tworzeniu „niebezpiecznych” maluchów. Bezpieczne czy niebezpieczne, poczciwy bocian Peck dostarczy je zawsze i wszędzie. Film wyreżyserował jeden ze scenarzystów i animatorów studia Pixar – Peter Sohn.
• Czas wyruszyć w nieznane – pełen akcji dokument ilustrujący podróż ekipy filmowej w góry Ameryki Południowej. W trakcie swej ekscytującej podróży filmowcy zgłębiali kulturę regionu, by uczynić film bardziej przekonującym.

MATERIAŁY DODATKOWE KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ W EDYCJI BLU-RAY

• Funkcja Cine-Explore – unikalny materiał będący kolażem szkiców koncepcyjnych, klipów i filmów dokumentalnych. Całość okraszona komentarzem reżysera Pete’a Doctera i współreżysera Boba Petersona

Cena DVD: 54,99 PLN Cena Blu-ray: 119,99 PLN

dek3uaj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dek3uaj