Trwa ładowanie...

"Odlot" Disneya dostępny na Blu-ray i DVD!

Nadchodzi nie lada gratka dla wszystkich sympatyków animowanych filmów przygodowych. Już 5 lutego b.r. na sklepowych półkach pojawi się jedna z najbardziej udanych produkcji wytwórni Disney•Pixar i Walt Disney Studios Home Entertainment.

"Odlot" Disneya dostępny na Blu-ray i DVD!
dascqly
dascqly

"Odlot" to efektowny, animowany film przygodowy, który obfituje w zaskakujące zwroty akcji, zabawne sytuacje i pozytywne emocje. Tytuł ten sprzedawany będzie w dwupłytowej edycji Blu-ray Combo (Blu-ray + DVD) i jednopłytowej DVD. Obie edycje zawierać będą pokaźną ilość materiałów dodatkowych.

Odlot to przesympatyczna historia, której bohaterem jest 78-letni sprzedawca balonów – Carl Fredricksen. U schyłku swych dni udaje mu się zrealizować marzenie życia, którym jest podróż w dzikie rejony Ameryki Południowej. Co więcej, staruszek postanawia wybrać się tam wraz z całym swym dobytkiem. Jak? Podczepiając do swego domu tysiące balonów. Tuż po wystartowaniu Carl odkrywa, że wraz z nim w podróż wyruszył pełen entuzjazmu, ośmioletni Syn Dzikiej Przyrody – Russell. Ich jedyna w swoim rodzaju podróż do zaginionego świata jest pełna humoru, osobliwych przygód oraz zaskakujących zwrotów akcji!

Reżyserię Odlotu powierzono nominowanemu do Oscara Pete’owi Docterowi (najlepszy scenariusz oryginalny za WALL•E w 2008 r.; najlepszy pełnometrażowy film animowany za Potwory i spółka w 2001 r.), który zadbał, by film obfitował w wiele zabawnych wydarzeń i ciekawych przygód. Dużym atutem Odlotu są także świetni aktorzy użyczający głosów bohaterom.

dascqly

W udźwiękowieniu filmu udział wzięli między innymi: Wojciech Siemion (Carl Fredricksen), Ignacy Gogolewski (Charles Muntz), Kacper Cybiński (Russel), Paweł Szczęsny (Brygadzista Tom), Emilia Stachurska (młoda Ellie), Cezary Pazura (As), Marian Opania (Beta), Jerzy Kryszak (Gamma).** Odlot to dziesiąta produkcja studia Disney•Pixar, które ma na swoim koncie ogromne sukcesy. Filmowcy ze studia Pixar mogą się pochwalić nie tylko świetnymi wynikami finansowymi i doskonałymi recenzjami krytyków, ale także czterema statuetkami Oscara za najlepszy pełnometrażowy film animowany:

WALL•E (2008), Ratatouille (2007), Iniemamocni (2004) i Gdzie jest Nemo (2003), jak również wyróżnieniami za animacje: Auta, Potwory i spółka, Toy Story 2, Dawno temu w trawie i Toy Story. Podobnie jak inne produkcje Pixara, Odlot zadebiutował na wielkim ekranie jako najchętniej oglądany film kinowy.

MATERIAŁY DODATKOWE, KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ W OBU EDYCJACH FILMU

Komentarz reżysera Pete’a Doctera i współreżysera Boba Petersona.
Nadzwyczajna misja Asa – nieemitowana wcześniej krótkometrażówka, która opowiada o perypetiach psa Asa, próbującego ukończyć swą „nadzwyczajną misję”. Animację wyreżyserował Ronnie Del Carmen, który nadzorował prace nad scenariuszem filmu Odlot.
Wiele końców Muntza – materiał dokumentalny o jednym z głównych bohaterów filmu, Charlsie Muntzu. Rozwój fabuły wymógł na twórcach konieczność uśmiercenia postaci. Rozważano wiele możliwości, w jakich Muntz może zginąć, aż w końcu udało się opracować ostateczną wersję.
Częściowe zachmurzenie – abstrakcyjna krótkometrażówka, która na długo zostanie w Waszej pamięci! Wszyscy wiedzą, że dzieci przynoszone są przez bociany. Nikt jednak nie zastanawia się, w jaki sposób trafiają one do bocianów! Odpowiedzi szukać należy wysoko w stratosferze. Znajdują się tam chmury, które zajmują się „produkcją” słodkich berbeci.

Niestety, jednej z nich przypadło mniej sympatyczne zadanie. Traf bowiem chciał, że wyspecjalizowała się w tworzeniu „niebezpiecznych” maluchów. Bezpieczne czy niebezpieczne, poczciwy bocian Peck dostarczy je zawsze i wszędzie. Film wyreżyserował jeden ze scenarzystów i animatorów studia Pixar – Peter Sohn.
Czas wyruszyć w nieznane – pełen akcji dokument ilustrujący podróż ekipy filmowej w góry Ameryki Południowej. W trakcie swej ekscytującej podróży filmowcy zgłębiali kulturę regionu, by uczynić film bardziej przekonującym.

MATERIAŁY DODATKOWE KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ W EDYCJI BLU-RAY

Funkcja Cine-Explore – unikalny materiał będący kolażem szkiców koncepcyjnych, klipów i filmów dokumentalnych. Całość okraszona komentarzem reżysera Pete’a Doctera i współreżysera Boba Petersona

Cena DVD: 54,99 PLN
Cena Blu-ray: 119,99 PLN

dascqly
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dascqly