Trwa ładowanie...

Od tych seriali nie oderwiesz się – sprawdzamy tytuły serwisu streamingowego Polsat Box Go

Długie zimowe wieczory na szczęście już za nami, ale to nie oznacza, że skończył się czas maratonów serialowych. Wręcz przeciwnie – nowości na platformach streamingowych zachęcają do zasiadania przed ekranem. Sprawdzamy nowości i ciekawe tytuły Polsat Box Go.

Płatna współpraca z Polsat Box Go
Kadr serialu "Sługa narodu"Kadr serialu "Sługa narodu"Źródło: materiały partnera
d2hc8nz
d2hc8nz

Zapraszamy zatem na krótki przegląd tego, co w serialowej trawie piszczy i czego możemy się spodziewać w najbliższych tygodniach.

Powroty radosne i nie tylko

Na pierwszy ogień idą trzy kontynuacje hitów, które widzowie pokochali z różnych przyczyn. Różnych dlatego, że trudno o mniej do siebie podobne produkcje niż "Sługa narodu", "Krew" i "Teściowie" (2. sezon już w maju).

Ten pierwszy to polska adaptacja ukraińskiego hitu, który wyniósł na szczyt popularności i władzy Wołodymyra Zełenskiego (tak, tak, obecny prezydent Ukrainy swoją przygodę z polityką rozpoczął od… grania prezydenta!). W polskiej wersji Ignacy Konieczny (Marcin Hycnar), miłośnik Winstona Churchilla i rozwodnik mieszkający z rodzicami, także zostaje prezydentem, przez co zmaga się z nową codziennością i pułapkami tej ścieżki zawodowej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sługa Narodu 2 ✍️

W pierwszej odsłonie obserwowaliśmy jego momentami bolesne zderzenie z prezydencką rzeczywistością. W drugiej widzimy, jak walczy z korupcją i nadal korzysta z niezawodnego roweru.

Kadr z serialu "Sługa narodu" materiały partnera
Kadr z serialu "Sługa narodu"Źródło: materiały partnera

Jeśli zaś lekkie i urokliwe komedie to nie to, co wam w serialowej duszy gra, ucieszy was powrót "Krwi". Ten trzymający w napięciu thriller psychologiczny wbił nas wszystkich w fotele pierwszym sezonem i w drugim także nie obniża poprzeczki. Kolejny raz zanurzymy się w skomplikowaną sieć relacji w rodzinie Gajewskich.

d2hc8nz

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

To nie koniec tajemnic 👁️ Nowy sezon serialu „Krew”- wiosną w Polsat Box Go.

Tym razem na celowniku będzie Alicja (Katarzyna Z. Michalska), starsza siostra Laury (Vanessa Aleksander), która cudem unika śmierci w wypadku samochodowym. Tylko czy to na pewno był zwykły wypadek…? I co w bagażniku jej auta robiły zwłoki? Binge-watching macie tutaj gwarantowany.

Kadr z serialu "Krew" materiały partnera
Kadr z serialu "Krew"Źródło: materiały partnera

A jeśli po maratonie "Krwi" poczujecie potrzebę podejrzenia rodziny, w której dramaty nie są tak mroczne, a problemy dnia codziennego są soczewką naszej rzeczywistości, wybierzcie "Teściów". Kolejny raz spotkamy się nie tylko z Luckiem i Andżelą (Ignacy Liss i Julia Wieniawa), ale i ich rodzinami, czyli przezabawnymi bohaterami, których kreują Cezary Pazura, Joanna Kurowska i wiele innych gwiazd polskiej komedii. Tytułowi teściowie, czyli Ledwoniowie i Nagórscy, też mają swoje za uszami. I to, co za nimi siedziało, właśnie zaczyna ich doganiać…

Kadr z serialu "Teściowie" materiały partnera
Kadr z serialu "Teściowie"Źródło: materiały partnera

Nowości, nowości!

Ta kategoria wygląda w tym roku nie mniej obiecująco! Bo na Polsat Box Go pojawiły się "Strachy"… i już sam tytuł wskazuje, co jest tematem przewodnim tej 5-odcinkowej produkcji! Jeśli ludowe wierzenia, legendy i tajemnice to coś, co was interesuje, koniecznie przygotujcie się na wieczór w towarzystwie Janka (Andrzej Plata) i Gośki (Hanna Turnau). Ta para lokalnych reporterów, a zarazem przyjaciół, wpadnie razem z wami w króliczą norę tego, co nadprzyrodzone, niesamowite i niewytłumaczalne!

d2hc8nz

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

„Strachy” – nowy serial w Polsat Box Go

Zaczynają od Zegrza, co może się wydawać zbyt prozaiczne, ale szybko odkryjecie, że wcale tak nie jest! Odkryjecie i przepadniecie w tym miszmaszu thrillera z folklorem, za który odpowiadają Łukasz Kobylarz (reżyseria) i Łukasz Sawicki (scenariusz i zdjęcia).

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Maj zapowiada się nie mniej wciągająco i gorąco. I nie mamy tu na myśli jedynie temperatury za oknem… "Zdrada" w reżyserii Makarego Janowskiego to trzymająca w napięciu i aż kipiąca od emocji historia tego, co dzieje się, gdy w poukładane życie wkrada się obezwładniająca pasja i namiętność.

d2hc8nz

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czego to będzie początek, a czego koniec? 👁️ „Zdrada” już niebawem w Polsat Box Go!

Mamy zatem ją (Anna Kaczmarczyk), jego (Paweł Małaszyński), jej męża (Paweł Ogrodnik) i chemię, której nie sposób się oprzeć. Co z tego wyniknie i jak przypadkowe spotkanie wpłynie na losy całej trójki? "Zdrada" to remake znakomicie przyjętego przez krytyków oraz widzów holenderskiego serialu "Overspel", który zwyciężył w kategorii Best TV Drama Nederlands Film Festival.

d2hc8nz

Premiera "Zdrady" już w maju.

Kadr z serialu "Zdrady" materiały partnera
Kadr z serialu "Zdrady"Źródło: materiały partnera

Wszystkie nowości dodawane będą do pakietu Polsat Box Go Premium, w którym poza nimi można oglądać bez reklam także filmy, seriale, informacje i rozrywkę oraz ponad 110 kanałów tv w dowolnym miejscu i czasie, na wybranym urządzeniu – komputerze, telewizorze, smartfonie lub tablecie.

Płatna współpraca z Polsat Box Go
d2hc8nz
d2hc8nz