Obecnie szuka miłości w "Hotelu Paradise". Była już gwiazdą innego show

Ewelina z "Hotelu Paradise" próbowała wcześniej dostać się do "Big Brothera"
Ewelina z "Hotelu Paradise" próbowała wcześniej dostać się do "Big Brothera"
Źródło zdjęć: © Instagram
oprac. FBO

08.09.2022 18:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trwa szósta edycja "Hotelu Paradise". Jedną z uczestniczek szukających miłości jest Ewelina Puzio, która w tym tygodniu dołączyła do reszty ekipy zamieszkującej luksusową willę w Panamie. Jak się okazuje, 24-latka już wcześniej próbowała swoich sił, by zaistnieć w telewizji.

Szósta edycja "Hotelu Paradise" trwa w najlepsze. Całą jesień będziemy obserwowali zmagania żądnych przygód i miłości singli w rajskiej willi w Panamie. Obecnie obserwujemy drugi tydzień losów uczestników. Na początku właśnie tego tygodnia do ekipy domowników dołączyła blondwłosa Ewelina Puzio.

- Jestem wygadana, mam poczucie humoru, bardzo duży dystans do siebie, nigdy nie przejmuję się opinią innych, jestem spontaniczna, mam poczucie własnej wartości, co za tym idzie nie jestem zbyt skromna - tak opisywała siebie 24-latka tuż przed poznaniem reszty uczestników, z którymi będzie walczyć o dojście do finału.

Teraz okazuje się, że pragnienia Eweliny o karierze w telewizji nie obudziły się dopiero teraz. Już wcześniej blondynka próbowała swoich sił w innym telewizyjnym show. Mianowicie zgłosiła się ona do drugiej edycji "Big Brothera", jednak koniec końców nie było jej dane zadomowić się w domu Wielkiego Brata. Tuż po opuszczeniu domu przez jedną z uczestniczek, widzowie głosowali na kolejną osobę, która miała dostać szansę wejścia do willi. Niestety, Ewelina nie podbiła serc widzów i musiała pogodzić się z porażką. Czy w "Hotelu Paradise" pójdzie jej lepiej? Czas pokaże.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także