"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi straciła cierpliwość. Zbeształa go przy wszystkich

Prowadząca zrugała Igora przy wszystkich
Prowadząca zrugała Igora przy wszystkich
Źródło zdjęć: © Player.pl
Magdalena Sawicka

08.09.2022 12:55, aktual.: 08.09.2022 13:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeden z uczestników podpadł prowadzącej show "Hotel Paradise". Igor ma dość specyficzne poczucie humoru, czym wprawia w zakłopotanie swoją partnerkę, Anastazję. Podczas ostatniego zadania wyprowadził z równowagi samą Klaudię El Dursi.

Szósty sezon reality show "Hotel Paradise" obfituje w dramaty i konspiry. Choć w teorii uczestnicy powinni szukać miłości i skupiać się na budowaniu relacji, skupiają się na spiskach. Rozrysowują skomplikowane plany działania, które mają na celu zatrzymanie lub pozbycie się konkretnych osób, które chwilowo popadają w niełaskę.

Od czasu do czasu w hotelu zjawia się też Klaudia El Dursi, która ma dla uczestników zadania. Jedna z ostatnich konkurencji odbywała się między osobami, które tworzą pary. Dziecinne i niestosowne zachowanie Igora wyprowadziło prowadzącą z równowagi. Zrugała go przy wszystkich.

Klaudia El Dursi miała tego dosyć

Pary wypełniały zadania i odpowiadały na pytania, które były wyjmowane z pudełka. W trakcie rywalizacji Igor pozwalał sobie na dziwne komentarze i zachowanie, które wprawiało jego partnerkę w zakłopotanie. Z kolei prowadzącą mocno zdenerwowało.

- Chodź, połóż się na mnie. Przykryjesz mnie przed słońcem - powiedział "Igi", po czym wypalił do Anastazji, że "wolno myśli". Wtedy zareagowała El Dursi.

- Chciałam, żebyście poważnie podeszli do tego zadania, ale Igor, patrząc na twoją postawę, dość frywolne masz podejście do zadań - stwierdziła gospodyni programu.

Igor niezbyt przejął się całą sytuacją lub robił dobrą minę do złej gry. Internauci, podobnie jak Klaudia El Dursi, zachowania chłopaka mocno zdenerwowały. W komentarzach powtarzają się opinie, że jest irytujący i dziecinny. Fani programu współczują Anastazji sytuacji, w jakich się znalazła.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także