Trwa ładowanie...
dokument

O ludziach, którzy z miłości popełnili zbrodnie

Share
O ludziach, którzy z miłości popełnili zbrodnie
Źródło: Polsat
d2hzvoc

Już w najbliższą niedzielę, 28 lutego, na antenie Telewizji POLSAT wystartuje cykl wstrząsających dokumentów pod tytułem - „Zabić z miłości”. Seria będzie przedstawiać historie ludzi, którzy stali się ofiarami własnych uczuć i namiętności. Dokumenty poprzedzą niedzielny wieczór zbrodni – będzie je można obejrzeć w każdą niedzielę, o godz. 19.30.

„Zabić z miłości” to seria dokumentów o ludziach, których wielkie uczucie i namiętność doprowadziły do zbrodni. Zakochanych zazwyczaj traktujemy na specjalnych prawach, przymykamy oko na ich szalone, śmieszne, czasami nawet niewytłumaczalne czyny. Ani my, ani oni, często nie zdają sobie sprawy, do jak wielkich tragedii mogą prowadzić niekontrolowane uczucia.

d2hzvoc

Bohaterowie cyklu „Zabić z miłości” stali się ofiarami swoich uczuć, gdyż popełniając zbrodnię, skrzywdzili nie tylko swoje ofiary, ale także ich bliskich, swoich bliskich i oczywiście samych siebie. Poznamy ich – tak zwanych zwykłych ludzi (pielęgniarki, architektów), którzy kiedyś prowadzili normalne życie, a miłość doprowadziła ich do upadku. W materiałach wypowiadać się będą ich rodziny, które nie potrafią do końca uwierzyć w winę swoich najbliższych, a także rodziny ofiar – które żądają sprawiedliwości.

W wielu przypadkach będą to historie skomplikowane, okrutne, niewytłumaczalne, tragiczne – takie, które może napisać jedynie życie. Autorkami filmów dokumentalnych z serii „Zabić z miłości” są cenione dokumentalistki: Alicja Albrecht i Athena Sawidis.

Zobacz także:

[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://teleshow.wp.pl/cichopek-zatrudnila-sobowtora-6026595951911553g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

JAK ZMIENIALI SIĘ BOHATEROWIE „KLANU”? ]( http://teleshow.wp.pl/bohaterowie-klanu-jak-zmienili-sie-przez-tyle-lat-6026596496319105g )
[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g )

d2hzvoc

Podziel się opinią

Share
d2hzvoc
d2hzvoc